Petr Mára a iPhone 12 mini + iPhone 12 Pro Max

Určite nám dáte za pravdu, že Petr Mára patrí k najlepším recenzentom Apple produktov v rámci československej komunity. V poslednom videu porovnal iPhone 12 mini a iPhone 12 Pro Max. Oba modely rozbalil a opísal svoje prvé pocity.

iPhone 12 mini má 5,4″ OLED displej a rovnaký hardvér ako jeho väčší braček so 6,1″ uhlopriečkou. Petr Mára ho okamžite prirovnal k iPhonu 5, čím sa potvrdili naše slová z tohto článku. Je to veľmi kompaktný a elegantný model.

iPhone 12 Pro Max stojí na druhej strane brehu. Zákazník si môže užívať gigantický, 6,7″ displej, prepracovanejšie fotoaparáty a fantastickú výdrž batérie. Ovládanie je ale komplikovanejšie a aj keď to pravdepodobne nebude pre každého, cieľová skupina profesionálov si príde na svoje.

Obe zariadenia sa dajú zakúpiť u autorizovaného predajcu m:zone (v súčasnosti zrejme iba na objednávku). Menší iPhone 12 mini (64GB) vás vyjde 799€ a väčší, iPhone 12 Pro Max (128GB) až 1249€. K dispozícii je viacero farieb a kapacít.

Pozrite si video od Petra Máru a do komentárov napíšte, ktorý model zvažujete vy. Bude to iPhone 12 mini, iPhone 12, iPhone 12 Pro alebo iPhone 12 Pro Max?

Prečítajte si tiež  Návod ako fotiť perfektné live fotografie.
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.