Petr Mára a iPhone 12 mini + iPhone 12 Pro Max

Určite nám dáte za pravdu, že Petr Mára patrí k najlepším recenzentom Apple produktov v rámci československej komunity. V poslednom videu porovnal iPhone 12 mini a iPhone 12 Pro Max. Oba modely rozbalil a opísal svoje prvé pocity.

iPhone 12 mini má 5,4″ OLED displej a rovnaký hardvér ako jeho väčší braček so 6,1″ uhlopriečkou. Petr Mára ho okamžite prirovnal k iPhonu 5, čím sa potvrdili naše slová z tohto článku. Je to veľmi kompaktný a elegantný model.

iPhone 12 Pro Max stojí na druhej strane brehu. Zákazník si môže užívať gigantický, 6,7″ displej, prepracovanejšie fotoaparáty a fantastickú výdrž batérie. Ovládanie je ale komplikovanejšie a aj keď to pravdepodobne nebude pre každého, cieľová skupina profesionálov si príde na svoje.

Obe zariadenia sa dajú zakúpiť u autorizovaného predajcu m:zone (v súčasnosti zrejme iba na objednávku). Menší iPhone 12 mini (64GB) vás vyjde 799€ a väčší, iPhone 12 Pro Max (128GB) až 1249€. K dispozícii je viacero farieb a kapacít.

Pozrite si video od Petra Máru a do komentárov napíšte, ktorý model zvažujete vy. Bude to iPhone 12 mini, iPhone 12, iPhone 12 Pro alebo iPhone 12 Pro Max?

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.