Na internete sa už stihlo objaviť video, ktoré nám ukazovalo, ako dokáže natáčať úplne nový iPhone 6S Plus video a dokonca sa s ním dá natočiť aj dokumentárny film. Dnes sa na internete naopak objavilo video, ktoré ukazuje to, aký je rozdiel medzi iPhonom 6S a iPhonom 6S Plus v natáčaní videa.

Porovnanie

Na internete sa objavilo videoporovnanie, ktoré nám ukazuje, aký je rozdiel v natáčaní videá na iPhone 6S a iPhone 6S Plus. Na prvý pohľad by sa mohlo zdať, že je natáčanie rovnaké. Oba majú šošovku, ktorá má 12mpx a oba natáčajú v kvalite 4K. Rozdiel je však niekde inde. iPhone 6S Plus je prvým iPhonom, ktorý opticky stabilizuje aj video, vďaka čomu je kvalita niekde inde. Pozri si poriadne video porovnanie, ktoré ti ukáže, že pokiaľ budeš veľa natáčať, zvoľ radšej väčší model! 🙂

- Reklama -

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.