Kvantá konceptov, vytvorených fanúšikmi, sú síce zaujímavé, no poväčšine nereálne. Len niekoľko dizajnérov sa odhodlá a urobí naozaj presvedčivý dizajn tak, ako tomu je aj v tomto prípade. Dámy a Páni predstavujeme vám iPhone 6!

iPhone 6 render

Dvojica dizajnérov Thomas Moyano a Nicolas Aichino zverejnili na sociálnej sieti svoje rendery iPhonu 6, ktoré vytvorili na základe posledných špekulácií. Nájdeme v nich napríklad tlačítko „Power Button“ na boku zariadenia či dvojicu sklíčiek na zadnej hliníkovej strane, podobne ako pri iPhone 5/5S. Dvojica dokonca tento render osadila do podobných snímok, aké používa jablková spoločnosť pri predstavovaní svojich produktov na webovej stránke Apple.com. Pokiaľ sú teda špekulácie pravdivé, pozeráme sa na taký iPhone 6, aký bude predstavený 15.septembra!  My z nášho webu musíme povedať minimálne toľko, že sa tento render dizajnérom mimoriadne podaril!

iPhone-6-iOS (1) iPhone-6-Apple iPhone-6 (1) Apple-iPhone-6-generation (1)

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.