iPhone 6 sa celosvetovo predáva takmer už mesiac, no do našich končín ešte nezavítal. Je to celkom logické vzhľadom na to, že pre Apple nepredstavujeme taký trh, ako napríklad Nemecko či Veľká Británia. Síce to trvá o niečo dlhšie, no aj k nám príde nový iPhone a my už poznáme jeho ceny u operátora O2!

mzl.rivopdxh

Ceny možno prekvapia

Každý majiteľ alebo záujemca o iPhone určite vie, že ide v podstate o najdrahší smartfón na trhu. Výnimkou samozrejme nie je ani „šestka“, ktorej najvyššia konfigurácia atakuje hranicu 1000$/€ (iPhone 6 Plus 128 GB). Apple používa prepočet $=€ a práve preto sú ceny v číslach zhodné v Amerike aj v Európe. Za koľko však bude ponúkať O2 nové iPhony? Rovno vám povieme, že niečo ušetríte. Nie je to síce moc, no stále dosť na to, aby ste z toho mohli mať radosť. (V zátvorkách sú uvedené ceny z Apple Store v Európe)

iPhone 6

  • iPhone 6 16 GB – 661 € (699 €)
  • iPhone 6 64 GB – 763 € (799 €)
  • iPhone 6 128 GB – 859 € (899 €)

iPhone 6 Plus

  • iPhone 6 Plus 16 GB- 763 € (799 €)
  • iPhone 6 Plus 64 GB – 859 € (899 €)
  • iPhone 6 Plus 128 GB – 961 € (999 €)

Nejde síce o nijaké výrazné zľavy, no pokiaľ ste rátali s cenami rovnakými, ako ponúka Apple, zostane vám napríklad ešte na kryt či fóliu.

Kedy

Samozrejme otázka tiež zostáva, kedy sa vlastne nové iPhony do O2 dostanú. Správa o tom, že na Slovensku budú dostupné 31. októbra sa nemení, a tak môžte s týmto dátumom rátať aj u tohto operátora. Za trinásť dní si teda už konečne budete môcť ísť po svoj najnovší Jablkový smartfón! 🙂

the-iphone-6-plus-lets-you-use-the-home-screen-in-landscape-mode

zdroj:mobilmania.azet.sk

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.