iPhone 6S príde už o niečo vyše týždňa a celý svet sa už prakticky nevie dočkať toho, ako Apple urobí ďalšiu vynikajúcu Keynote a začne predávať azda ten najlepší telefón na svete.

O novom iPhone sa nám už podarilo zistiť niekoľko zaujímavých informácií ako to, že má lepší fotoaparát či to, že ponúkne technológiu Force Touch. Dnes prichádza ďalší únik, ktorý nám prezradí cenu nového iPhonu.

Cena

Nový iPhone 6S bude poriadny kus smartfónu. Ponúkne prakticky všetko to, čo neponúkol jeho predošlý brat a okrem toho pribudnú aj novinky ako Force Touch či 4-jadrový procesor. Viac nových technológií však naznačuje aj vyššiu cenu.

Netreba sa však ničoho obávať, iPhone nezdražie a my ti vieme už dnes povedať, koľko budú jednotlivé farby stáť. Únik nám okrem toho prezradil aj fakt, že sa zrejme naozaj dočkáme len 16GB základu a to, že nepríde farebná varianta Rose Gold. Ceny za nové iPhony si môžeš pozrieť tu:

iPhone 6S

iPhone 6S 16GB – 699€

iPhone 6S 64GB – 799€

iPhone6S 128GB – 899€      

iPhone 6S Plus

iPhone6S Plus 16GB – 799€

iPhone6S Plus 64GB – 899€

iPhone6S Plus 128GB – 999€

Prečítajte si tiež  Študenti žalujú Apple kvôli chýbajúcej nabíjačke v balení iPhonu. Od firmy chcú 16 $ kompenzáciu
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.