Dnes prinášame aj nejakú tú zábavu zo sveta Apple. Neustále píšeme vážne správy o tom, aký bude iPhone 7, o tom ako sa Applu nedarí a o tom, čo musí spoločnosť urobiť preto, aby sa jej začalo dariť. Dnes sa na webe objavilo ale pomerne zábavné a príjemné video, ktoré ukazuje, že aj pri takých delfínoch si treba na naše smartfóny či tablety dávať pozor. Im sa totižto páčia a možno si ich chcú vziať do vody.

iPad a delfín

iPady sú vo svete veľmi populárne a to nielen pre ich veľký displej a výkon, ale aj pre ich skvelý fotoaparát. Vďaka tomu ich turisti často využívajú aj na zachytávanie momentov. Okrem iného majú aj skvelú výdrž batérie. Pre ich veľké telo sa tu zmestí skutočne veľká batéria, a tak môžu fotiť podstatne dlhšie, ako napríklad na svojom iPhone. Presne preto sa nemusíme čudovať, že si ho ľudia berú aj na miesta ako sú špeciálne vodné parky, v ktorých nájdeme zvieratká.

- Reklama -

V tomto bazéne konkrétne plávajú delfíny a keďže o delfíny je vo svete vodných zvieratiek obrovský záujem, istá pani si chcela zvečniť svoju prítomnosť a natočiť si tak delfína v akcií. To sa jej zrejme podarilo a určite aj natočila jedno z najkurióznejších videí vo svojom živote. Ako totižto natáčala, delfín sa rozhodol, že vyskočí z vody. Popri tom sa mu asi zapáčila ružová farba obalu, ktorý chránil iPad.

Priblížil sa teda k brehu a iPad vyslovene vytrhol z rúk svojimi ústami. Pani sa síce nedala, no iPad aj tak spadol do vody a poriadne sa namočil. Pomerne odvážnym šmahom ruky ho z vody vytiahla, zdvihla si svoj iPhone zo zeme a utekala (zrejme hľadať niečo suché, do čoho by drahú elektroniku aspoň trošíčku poutierala). Nevieme síce ako tento príbeh skončil a či iPad funguje, ale prajeme jej, aby to tak bolo. Takýto zážitok možno nie je úplne príjemný, ale na druhú stranu, kto môže povedať, že mu delfín ukradol iPad? 😀

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.