Ľudia si jednoducho nedajú povedať a keď ich niekto varuje pred potencionálnym problémom z rizikového nákupu zariadenia, ktoré sa predáva až príliš lacno, kúpia ho a potom zistia, že urobili veľkú chybu. To isté sa stalo istej Tamare, ktorá vyjednala cenu za iPad mini 3 na parkovisku z 200$ na 80$. Čo však zo začiatku vyzeralo ako skvelý kšeft sa neskôr ukázalo ako chyba, na ktorú len tak ľahko nezabudne!

Kúpila škridlu

Tamara samozrejme celý prípad nahlásila na políciu a tá už pátra, podľa jej popisu, po 35-ročnom pekne oblečenom hispáncovi, ktorý sa však vyfarbil ako pekný podvodník. Nie je nám celkom jasné, prečo si Tamara krabicu aspoň neotvorila a neskontrolovala, no je nám jasné, že urobila obrovskú chybu. Osobne si nemyslíme, že niekto niekedy kúpil škridlu za 80$ ako táto žena, ak tomu ale chceš predísť, určite si dávaj pozor na to, čo kupuješ. Nikdy nevieš, kde sa na teba chystá nekalý podvod a zariadenie od pochybného človeka za ešte pochybnejšiu cenu je naozaj zlá kúpa!

- Reklama -

- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here