O tom, že koncepty iPhonu vyzerajú naozaj všelijako, sme sa už mali možnosť veľakrát presvedčiť na vlastné oči. Niekedy je proste dielo autora dobré, inokedy je zlé. Stáva sa tiež, že myšlienka je dobrá, no spracovanie mierne zaostáva. Nech už je to akokoľvek, v tomto prípade máme pred sebou super nápad s aspoň priemerným spracovaním, ktorý nám ukazuje, ako by mohol vyzerať iPhone 8.

Pozri si nádherný koncept iPhonu 8!

Výborný dizajnový návrh ráta opäť so zaoblenými hranami. Niekomu sa tento štýl páči, inému zas nie, no za nás musíme povedať, že keby mal vyzerať smartfón práve takto, určite by nám nevadil. OLED displej so zaoblením po okrejoch vyzerá jednoducho super a farby sú nádherné a živé.

- Reklama -

Celý dizajn smartfómu je skutočným dielom a pokiaľ sa pozrieme na zadnú stranu, dokonca nadobudneme pocit, že tu Apple na niečo zabudlo. Áno, nie je tu kamera fotoaparátu, ktorá obvykle na iPhone býva v ľavom hornom rohu.

Na tomto koncepte vidíme len blesky, no žiadnu šošovku. To preto, lebo ju autor šikovne skryl za z jednej strany priehľadné logo „Apple“. Naozaj jednoduchý a originálny nápad, ktorý by mohol zaistiť čistejší dizajn, bez vystúpených šošoviek a podobne.

Celý koncept si môžeš pozrieť aj na videu nižšie, čo povieš, páči sa ti? Keby Apple predstavilo presne takéto zariadenie, bol by si zaň ochotný zaplatiť niekoľko stoviek dolárov?

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.