Tak ako pri iPhone X, tak aj pri „lacnejšom“ iPhone 8 a 8 Plus prinášame exkluzívne videá, ktoré pochádzajú priamo z Keynote zo Steve Jobs Theatre. Novinári už mali možnosť telefóny vyskúšať a tu si ako vôbec medzi úplne prvými môžeš pozrieť ich prvé dojmy. 

iPhone 8/8 Plus naživo

Na následujúcich niekoľkých videách si môžeš pozrieť ako vyzerá iPhone 8 a iPhone 8 Plus naživo. V zásade ide o veľmi podobný dizajn ako minulý rok priniesol iPhone 7 a iPhone 7 Plus s rozdielom zadnej časti, ktorá je kompletne sklenená a je vďaka nej možné nabíjať telefón aj bezdrôtovo. Hands-on videá pochádzajú priamo z Cupertina, z divadla Steva Jobsa. Po ukončení prezentácie sa tu odkryla veľká stena a všetci novinári si mohli zariadenia po prvý krát vôbec vyskúšať. Čo hovoríš na novinky s označením 8 a 8 Plus? Páčia sa ti? 🙂

- Reklama -

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.