Spoločnosť Apple pridala do svojho ružového iPhonu aj úplne nový 12Mpx fotoaparát, ktorý má svoje prednosti nielen vo vyššom rozlíšení, ale aj v omnoho kvalitnejších farbách. Vďaka oficiálnym stránkam Apple a taktiež poslednej Keynote sme už mali možnosť vidieť, ako zariadenie fotí a čím disponuje. Pozri si však spolu s nami rovno fotky, ktoré odofotil!

Lepšie farby, rozlíšenie a práca so svetlom

Apple vylepšilo nový fotoaparát a ten pokračuje vo svojom kvalitnom fotení aj naďalej. Minulý rok boli iPhony 6 na vrchole medzi smartfónmi so svojimi fotoaparátmi. Tento rok to tak takmer určite ostane a to predovšetkým preto, lebo Apple opäť raz vylepšilo svoj fotoaparát. 12Mpx čip ponúka okrem väčšieho rozlíšenia, ktoré bolo dlhé roky stanovené na 8Mpx aj kvalitnejšie farby či prácu so svetlom. Najlepšie to azda vidieť pri fotke s horolezcom, na ktorej svieti do objektívu protisvetlo zo slnka, s ktorým si však iPhone 6S hravo poradil. Čo povieš na fotky? Podľa nás sú fantastické!

- Reklama -

6s-photosample-1

6s-photosample-2

6s-photosample-4-2

6s-photosample-13

6s-photosample-14

6s-photosample-16

6s-photosample-18

6s-photosample-5

6s-photosample-6

6s-photosample-7

6s-photosample-9

6s-photosample-11

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.