Tak ako milujeme produkty od Apple, milujeme aj sledovanie konceptov, ktoré vytvárajú rôzni ľudia po celom svete a realizujú si tak svoje vízie aspoň vo forme 3D programu. Najnovší koncept iPhone 7 vytvoril Hasan Kaymak Innovations. Neostal však len pri iPhone, pridal tu napríklad aj vylepšený iOS 9!

iPhone 7 a iOS 10

Hasan Kaymak Innovations vytvorili veľmi zaujímavý koncept iPhonu 7, ktorý by sme mali vidieť už na budúci rok. V tomto pomerne zaujímavom koncepte však nie je zaujímavý iba dizajn, ale aj jeho zostava. Ponúka napríklad kvalitný 64 bitový procesor či 3GB pamäte RAM. Pokiaľ rád fotíš, na zadnej strane ťa poteší 24 Mpx fotoaparát a pokiaľ sa ti zdá Touch ID v súčasnej podobe ako nepohodlné, nič si z toho nerob. Telefón obsahuje Touch ID 3. generácie integrované priamo v logu Apple!

- Reklama -

https://youtu.be/238G3WDCPRM

 

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.