V súčasnosti nás delí asi len mesiac od toho, kedy spoločnosť Apple predstaví úplne nový iPhone 6S a ukáže svetu to, na čo každý správny fanúšik spoločnosti počas uplynulého roka čaká. Toto zariadenie by malo priniesť veľký update predovšetkým po HW stránke a jeho dizajn sa až tak nezmení (pravdepodobne vôbec). Vďaka uniknutým informáciám urobil dizajnér menšie dizajnové zmeny a pridal doň aj bezdrôtové nabíjanie či lepší foťák.

iPhone 6S koncpet

Pozri sa na nový koncept iPhonu 6S, ktorý by mal priniesť skutočne mnoho vylepšení oproti súčasnej generácii. Koncept si vzal pod mušku Jermaine Smit, ktorý toto zariadenie jemne poupravil po dizajnovej stránke a vytvoril tak vydarený iPhone, ktorý by pravdepodobne neurazil nikoho z nás. Jedna taká zaujímavosť ešte pred tým, než sa pustíš do videa, nenechaj sa prekvapiť modrou farbou. Sám dizajnér si nemyslí, že spoločnosť Apple predstaví rúžový iPhone. Predpokladá skôr tmavomodrú tak, ako to naznačil vo svojom koncepte. Uvidíme teda, či sa jeho predpoklady naplnia. Zatiaľ si môžme vychutnať jeho koncept! 🙂

- Reklama -

iPhone 6S - svetapple.sk
iPhone 6S – svetapple.sk
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.