Nebudeme si klamať, dizajn Apple produktov je návykový. Odkedy spoločnosť začala vo väčšej miere pracovať s farbami, niektoré zo zariadení akoby ožili.

iPhone 12 / iPhone 12 mini sa do dnešného dňa predával v celkovo piatich odtieňoch. Mohli ste si ho zakúpiť v čiernej, bielej, modrej, červenej a zelenej farbe. Ešte pred októbrovým predstavením sa špekulovalo aj o fialovej. No a hoci sme ju minulý rok nevideli, Apple to napravilo na poslednom, jarnom evente.

- Reklama -

Apple chce zlepšiť predaje základnej „dvanástky“

Úplne prvým produktom, ktorý sa ukázal verejnosti bol totiž fialový iPhone 12 a aj keď sa nám na štúdiových záberoch veľmi nepáčil, uznávame, že naživo vyzerá mimoriadne dobre.

Zariadenie samozrejme neobsahuje nič iné, než ostatné modely „12“. Všetky zmeny sa točia len okolo farby. Ak si ho však zakúpite, pravdepodobne budete počas niekoľkých nasledujúcich mesiacov originálni. Nutné je tiež dodať, že za týmto krokom sa môže skrývať aj podpora predaja dostupnejších modelov.

Nie je žiadnym tajomstvom, že aj keď sa iPhone 12 celkovo označuje za extrémne žiadaný, v skutočnosti sa poväčšine jedná len o prémiové verzie. Základný model 12 a predovšetkým 5,4″ verzia mini ľuďom žily netrhá.

Fialové farebné prevedenie by mohlo celkovým číslam iba pomôcť. Koniec koncov, u autorizovaného predajcu ho môžete získať so 70 € zvýhodnením.

Pozrite si fotografie v galérii a niekoľko videí pod týmto odstavcom a napíšte nám do komentára, ako na vás pôsobí fialový iPhone 12. Budeme radi za všetky vaše názory.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJsvetapple
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.