Včera sa stala jedna vec, ktorú sme ešte v histórií Jablkovej spoločnosti nemali možnosť nikdy vidieť. Ich finálny produkt totiž unikol na internet!

Včera sme vám priniesli sériu videí, ktorými autor potvrdzuje, že zariadenie, ktoré drží v ruke je skutočne iPhone 6. Dnes sme pre vás pripravili rovnakú sériu no tento raz fotografií od rovnakého autora!

Kľúčové prvky

Na nových fotografiách môžme vidieť to, že nový iPhone ponúkne niekoľko špecifických dizajnových prvkov. Jedným z nich je napríklad zaoblený displej, ktorého bočná hrana plynulo prechádza do hliníkového šasi zariadenia. Vďaka tomuto detailu by sa nám mal nový iPhone držať v ruke o niečo lepšie. Ďalším kľúčovým prvkom je samozrejme jeho displej. Ten má po novom 4,7″, čo znamená, že bude vyhovovať aj osobám z Ázijského trhu!

iPhone-6-touch-ID
Zdá sa, že pre nový iPhone bude kľúčovým prvkom zaoblený displej! – svetapple.sk

NFC

Aj napriek tomu, že sa to zo začiatku nemuselo zdať ako moc reálne, iPhone 6 skutočne ponúkne okrem väčšieho displeja aj NFC čip. To nasvedčuje najmä položka platieb v aplikácií Passbook. Je teda takmer na 100% isté, že v utorok uvidíme iPhone, ktorý NFC čip skutočne ponúkne!

iPhone-6-profile
&Zariadenie tiež o niečo schudlo – svetapple.sk

Fotoaparát

Okrem väčšieho displeja a NFC by mal byť veľkým lákadlom iPhonu 6 aj jeho fotoaparát! Ten ako sme už zvyknutý z predchádzajúcich generácií bol síce veľmi kvalitný a dokázal robiť dych vyrážajúce snímky, no predstavený bol v roku 2011 a prežil až tri generácie iPhonu. Presne preto si myslíme, že Apple už bude musieť updatovať aj v tomto smere, a na zadnej strane použije optiku s 10 až 13 MPx, ktorá bude mať v sebe okrem iného aj optickú stabilizáciu.

iPhone-6-with-iOS-8
Aj fotoaparát by mal byť sám o sebe veľkým lákadlom -svetapple.sk

Až 9. septembra

Aj napriek tomu, že už na internet unikol v podstate celý iPhone 6, na ktorom sme mali možnosť vidieť ho aj v akcií, stále netreba predbiehať. Ja viem, že už len ťažko Apple predstaví niečo iné, no pokiaľ sa nad tým trošku zamyslíme mohlo ísť len o prototyp, ku ktorému sa dostal niekto kto sa asi nemal! Alebo šlo o priami odkaz Apple nám fanúšikom aby vzbudilo pozornosť. Každopádne, to či sme na snímkach mohli skutočne vidieť iPhone 6 sa už dozvieme v najbližší utorok kedy sa koná konferencia a okrem iného bude na nej predstavené aj toto zariadenie!

iPhone-6-compare
Nový iPhone je značne väčší oproti svojim predchodcom – svetapple.sk

Aj váš názor!

Samozrejme nás okrem toho, že sme práve svedkami dúfajme neopakujúcej sa histórie zaujíma aj váš osobný názor na celkový únik či na to, ako sa vám iPhone 6 páči. Kľudne bude stačiť, pokiaľ po sebe zanecháte komentár či už tu na tejto stránke alebo na tej „Facebookovej“. Budeme veľmi radi 🙂

iPhone-6-keyboard iPhone-6-Apple Apple-iPhone-6 Apple-iOS-8-on-iPhone-6 7

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.