Pokiaľ máte radi umenie a výzvy, dnešné video sa vám bude určite veľmi páčiť. Spoločnosť Sandmarc využila pri tvorbe snímku “Dissolve” iPhone 11, spolu so svojim makro objektívom. 2:29 minúty je venovaných rozpúšťaniu rôznych druhov tabletiek. Pokiaľ by sme nenapísali, že zábery vnikli na iPhone, mysleli by ste si, že za nimi stojí profesionálna kamera…

Neuveriteľne kvalitné video natočené na iPhone 11.

Možno, že vás už niekedy napadla otázka, čo sa vlastne deje s tabletkami a liekmi po tom, ako ich užijeme. Celý proces rozpúšťania môže byť celkom fascinujúci. Vďaka dnešnému videu a zároveň pokusu sa na to môžeme pozrieť originálnym spôsobom.

https://dizajnovepodlahy.sk/virtualna-predajna/?utm_source=svetapple.sk&utm_campaign=appleglass
reklama

Autori vzali rôzneho druhy liekov v mnohých farbách a všetky postupne vystavili vode. Fyzika sa v tomto prípade postarala o pôsobivé reakcie, ktoré vás zaručene zaujmú. Sledovať ich môžete v najvyššej kvalite – 4K.

Je obrovský rozdiel medzi tým, aký druh lieku užijeme. Prášok v kapsuliach sa uvoľňuje úplne iným spôsobom, ako tvrdé okrúhle tabletky. Ako sme už uviedli na začiatku, na takéto niečo bolo potrebné použiť aj špeciálny makro objektív, ktorý vyrába a predáva spoločnosť Sandmarc.

Na druhej strane však zachytávanie farieb, ostrosť a všetko čo k tomu patrí v rámci videa, sú na mimoriadne vysokej úrovni. Do komentára nám po zhliadnutí napíšte, či by ste na prvý pohľad povedali, že vzniklo pomocou “obyčajného” iPhonu 11. My určite nie…

Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here