Už za necelé dva dni sa dozvieme, čo vlastne Jablková spoločnosť zmenila na svojom najnovšom produkte iPade Air 2. generácie. Pravdepodobne nepotešíme tých, ktorý sa dnes alebo prednedávnom stali čerstvými majiteľmi iPadu Air, pretože predaj jeho nástupcu je naplánovaný už o týždeň, tvrdí Macrummors!

24. októbra

Server MacRummors.com dnes vypustil do obehu správu, v ktorej sa píše, kedy bude zahájený predaj iPadu Air druhej generácie. Podľa tvrdení jeho spoľahlivého zdroja, ktorý nás už dávnejšie veľmi presne informoval o začatí predaja rôznych noviniek, tomu bude už o týždeň, 24. októbra, a teda v rovnaký dátum, aký pripadá na začiatok predaja nových iPhonov v ČR. O tom, či sa spolu s iPadom Air 2.gen. začne predávať aj nový iPad mini, sme sa zo správy nedozvedeli.

Čo nás čaká?

Pokiaľ sa už neviete dočkať štvrtka a pýtate sa, čo vlastne Apple v novom iPade predstaví radi Vám prezradíme niekoľko noviniek, ktoré sú už takmer isté. V novom iPade by sme mali konečne uvidieť aj tlačidlo, v ktorom je ukrytý senzor odtlačkov prstov, kvalitnejší 8 MPx fotoaparát, možno retina HD displej, mierne odlišný dizajn oproti súčasnej generácií, výkonnejší procesor s označením Apple A8X a 2 GB pamäte RAM. To sú zatiaľ všetky informácie, ktoré sa podarilo získať. Samozrejme, predstavovanie budeme sledovať aj my a pomocou našej facebookovej stránky vám budeme dávať čerstvé informácie spolu s fotografiami 🙂

Prečítajte si tiež  Predstavujeme iPad Pro, tá najväčšia revolúcia v odvetví iPadu!
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.