Podľa staršej správy serveru Digitimes by mal Apple v tomto roku predstaviť väčší 12.9″ palcový iPad Pro. Apple už dlhšiu dobu pripravuje tento tablet no urýchlene ho musí predstaviť z dôvodu úspechu modelov firmy Samsung – Galaxy TabPRO a Galaxy NotePRO.

Udajne by mal tento iPad plne nahradiť naše notebooky a teda by už nemusel byť len ďalšou alternatívou k nim, ako sú doterajšie modely. Osobne teda chápem prečo by mal Apple predstaviť toto „monštrum“ a viem si ho predstaviť, ako plnohodnotný pracovný nástroj niekde v kancelárií. No zároveň sa tu vyskytuje aj jedna otázka. Aká bude cena? Kedže rozdiel medzi Ipadom Air a jeho menším bratom iPadom mini s retina displejom je zhruba 100€ môžme predpokladať že cenová relácia sa bude začínať na 550€ až 650 €.

12_9_ipad_ipads_dark-800x450

Prečítajte si tiež  5 zaujímavých aplikácí, ktoré sú dnes zdarma
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.