Pokiaľ sleduješ svet a dianie okolo seba, určite si si všimol, že v poslednej dobe sú čoraz viac populárne videá, ktoré ukazujú ako niekto ničí napríklad drahé produkty od Apple (nie len od jablkovej spoločnosti samozrejme) úplne zbytočným spôsobom. Či sa ti to páči alebo nie, je to skrátka trend a autori na týchto videách veľmi dobre zarábajú. Dnes sa pozrieme na to, či katana dokáže preseknúť iPhone X a Samsung Galaxy S8 naraz!

Presekne Katana iPhone X a Galaxy S8?

Dnes tu máme jeden síce absurdný, no skutočne zaujímavý test, ktorý ukazuje akú silu dokáže mať bojový nástroj, ktorý nazývame katana. Tento Japonský meč, ktorý je používaný približne od 15. storočia sa vyznačuje predovšetkým tým, že je extrémne ostrý a pri dostatočnej vynaloženej sile s ním dokážeš preseknúť takmer hocičo. Hold, pokiaľ stretneš na ulici samuraja s katanou za opaskom, radšej ho neprovokuj.

- Reklama -

Následujúce video totižto demonštruje to, že cez telo iPhonu X a Samsungu Galaxy S8 prešla akoby po masle. Následujúce zábery ti ukážu, že ani chirurgická oceľ nedokázala zabrániť katane. Na oboch zariadeniach má obrovské ničivé následky a už po prvom kole je jasné, že sa ani jedno zariadenie nikdy nebude dať opraviť. Škoda, ktorá bola natočením tohto videa spôsobená dozaista prekračuje hranicu niekoľko tisíc dolárov. Odhadom je to minimálne $2000. Netreba sa ale rozhorčovať nad tým, že niekto len tak peniaze vyhadzuje do “luftu”. Autori videa majú dostatočný počet zhliadnutí na to aby zarobili podstatne viac ako spôsobili. Hold, to je tiež spôsob, ako zarobiť.

- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here