Prežije iPhone X pád z výšky 304 metrov?

0
Prežije iPhone X pád z výšky 304 metrov?

Pokiaľ patríš medzi sledovateľov YouTube komunity a medzi tvoje záujmy patrí aj spoločnosť Apple, určite ti neuniklo, že TechRax, čo je asi najkontroverznejší Apple kanál s najšialenejšími testmi odolnosti vydalo celkom nové video. Toto video sa týka konkrétne iPhonu X a jeho odolnosti pri páde z mosta. 

Pozor na dovolenke

Pre mnohých síce tieto videá nemajú príliš veľkú výpovednú hodnotu, nakoľko poukazujú na situácie, ktoré by sa pri bežnom používaní iPhonu nemali stávať avšak sami dobre vieme, že počas letného cestovania narazíme na nádherné miesta, ktoré sú niekoľko stoviek metrov na zemou a fotíme si krásy prírody, miest a podobne. Naše telefóny v týchto chvíľach nemáme problém prestrčiť cez ochranný plot s cieľom dosiahnuť čo najlepší záber. Náhoda je ale blbec a kedykoľvek sa môže stať, že nám telefóny vypadnú z ruky.

V tomto prípade ich už nezachráni vôbec nič a vo vysokej rýchlosti pri náraze na tvrdú zem sa roztrieštia natoľko, že vlastne ani nemáme šancu poskladať ich dokopy. Navyše môžu niekoho aj vyslovene ohroziť na živote nakoľko pri vysokej rýchlosti nadobudnú takú silu, že pri páde na hlavu môžu spôsobiť bezprostrednú smrť. Poďme ale k nášmu iPhonu, ktorý prekvapil asi všetkých.

V tomto prípade totiž pri 304 metrovom páde iPhone X prežil. Dokonca ani následky neboli až také drastické ako by sa mohlo zdať. Je síce pravda, že sa sklá na oboch stranách rozbili avšak telefón fungoval tak ako pred tým. Určite za to môže aj mäkký podklad, do ktorého telefón narazil. Na druhú stranu pri pohľade záberu z mosta smerom dole človeku nabiehajú až zimomriavky. Bol to teda fantastický výkon.

zdroje: softonic, gadgetsnow, iphonehacks, tpnewspaper, newsdogapp

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk