Pokiaľ sledujete spoločnosť Apple dlhodobo, určite viete, že iPhone uvádza na trh vždy v septembri. Minimálne od iPhonu 5, predstaveného v roku 2012 to tomu vždy tak je. Teraz máme nové čerstvé informácie. Príde iPhone 11 už 20. septembra do predaja? Mohol by. Poznáme aj dátum predstavenia

1Kedy bude predstavený?

iPhone bude vedieť bezdrôtovo nabíjať AirPods či iné iPhony - svetapple.sk

Za predpokladu, že 20. septembra Apple uvedie na trh iPhone 11, môžeme pomerne jednoducho vypočítať, kedy sa bude konať Keynote s jeho predstavením, minimálne za predpokladu, že sa pôjde podľa obvyklého harmonogramu spoločnosti Apple. Tá zvykne uzatvárať predobejdnávky na toto zariadenie 7 dní dopredu.

To znamená, že v tomto prípade to spadá na 13. september. Predobjednávky sa konajú väčšinou len pár dní po tom, ako firma ohlási nové produkty. No a tie sa nám vždy ukazujú v utorok alebo v stredu. Dátumom to teda vychádza na 10. alebo 11. september. No a keďže sa firma poväčšine chce vyhnúť strede, najpravdepodobnejší dátum predstavenia nových iPhonov spadá na 10. september 2019. Kto sa už nevie dočkať?

Môže ťa zaujímať
Ďalšie
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.