Určite si zaznamenal nejaké problémy, ktoré má údajne Apple s nafukujúcimi sa baterkami na iPhone 8 Plus. Niekoľko problémov bolo zaznamenaných po celom svete a nevyzeralo to na nič vážne. Problém ale je, že to už tak trochu vážne je. Prípady sa začína objavovať aj na menších iPhonoch 8 a sú ich vraj desiatky!

Už aj iPhone 8

Ukazuje sa, že problém ktorý sa vyskytol len na niekoľkých iPhonoch 8 Plus už začína trápiť aj iPhone 8. Ďalšie správy hovoria o tom, že prípady nie sú len tie, o ktorých vieme ale je ich omnoho viac (čo je logické, keďže všetky určite neboli medializované). Objavujú sa už aj na menších modeloch iPhonou 8 a používatelia pochádzajú z celého sveta. Príznaky problému sú vždy rovnaké, telefón sa nafúkne po tom, ako sa dá po prvý krát do nabíjačky, prípadne si ho už nafúknutý nájde používateľ priamo v krabici.

- Reklama -

Apple vraj problém vyšetruje

Apple vraj na nič nečaká a celý problém vyšetruje. Nezameriava svoju pozornosť len na iPhone 8 a iPhone 8 Plus ale aj na staršie modely s týmto problémom aby objavilo skutočný dôvod, prečo sa tak deje. Pravdepodobnosť, že by si si našiel takýto iPhone v balení, prípadne by sa ti po prvo nabíjaní stalo niečo podobné, pravdepodobne je veľmi nízka a na mieste, kde si telefón zakúpil ti ho musia reklamovať. Každopádne nikomu neželáme, aby sa mu niečo podobné stalo a ak by sa už aj stalo, určite nás o tom informujte.

Battery - svetapple.sk

 

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.