Tak a je to tu. Po predstavení každej novinky v mobilnom priemysle, čaká celý svet, okrem dátumu predaja, aj na prvé drop testy, ktoré preveria to, čo vlastne zariadenie vydrží. Moderné telefóny majú totiž „malý“ problém s ich odolnosťou voči pádu a na ich displejoch vzniká pavučina. Ako dopadnú nové iPhony 6? 

Sklame

Z našich skúseností a vašich názorov, o ktoré sa s nami delíte na Facebooku alebo priamo na stránke vieme, že sa medzi vami, vážení čitatelia, nájde mnoho takých, ktorí čakajú na nový Jablkový smartfón. Pre každého poriadneho Apple fanúšika, ktorý si ho chce kúpiť, je však veľmi dôležitá jedna informácia. Nehovorím teraz o cene ale o celkovej odolnosti telefónu. Tá je pri súčasných smartfónoch veľmi zlá a my sa o ne musíme doslova výnimočne starať, pretože sú krehké a nikto nechce obrovskú pavučinu na displeji. Nové iPhony ukázali jemne zaoblený displej po okrajoch, čo môže byť naozaj praktická frajerina. Veď zariadenie sa pohodlnejšie drží v ruke. Horšie je to však už s priamym nárazom na chodník. Pri tomto teste je totiž nový iPhone citeľne horší ako jeho 5-kový predchodca, ktorý čo to vydržal!

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.