Dnes 19.9. sa oficiálne začal predávať nový iPhone v oboch veľkostiach. Prví zákazníci, ktorí sa dostali do AppStoru boli na mieste už niekoľko dní predtým, aby sa pripravili na naozaj dlhú frontu! Pozrite sa na smolu, ktorú mal tento mladík, ktorý iPhone získal ako prvý zo všetkých!

Smola!

To čo sa stalo tomuto mladíkovi po tom, ako si zakúpil svoj dlho vysnívaný iPhone 6 sa iným slovom ako smola hádam ani nazvať nedá. Predstavte si totiž situáciu, kedy doslova stanujete pred obchodom Apple Store niekoľko dní len preto, že si chcete dopriať Jablkovú novinku čo najskôr. Nakoniec sa akýmsi zázrakom dostanete na radu ako prvý a môžte mať ten neuveriteľný pocit na srdci. Ten mal pravdepodobne aj tento Austrálsky mladík, ktorého hneď potom, ako vyšiel spolu so svojim úlovkom z obchodu Apple Store, začal snímať štátna televízia a mal naozaj smolu. Predstavte si, že sa na vás dívajú milióny divákov, keď zrazu…

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.