iPad Pro je v súčasnosti medzi Apple médiami téma číslo jeden, nakoľko sa tento gigantický tablet práve začal predávať a ľudia chcú vedieť naozaj úplne všetko o tom, čo môžu od tohto produktu očakávať. Práve preto sa na internete objavujú desiatky videí, ktoré iPad Pro ukazujú v rôznych situáciach. Tá najnovšia ale ukazuje niečo, čo sa mnohým páčiť nebude. Takto je iPad Pro odolný voči ohnutiu! Našťastie tak urobil až potom, ako zničil displej.

iPad Pro a bendgate?

iPad Pro je v súčasnosti jeden z najväčších dostupných tabletov na svete a niet pochýb, že taktiež patrí aj medzi najvýkonnejšie. My sa však chceme dozvedieť aj to, aký je odolný voči pádu na zem. Predsalen nám sem tam niečo vypadne z ruky a v prípade, že to nesie logo Apple, príde častokrát k nepríjemným prasklinám či odreninám. iPad Pro je napodiv veľmi odolný tablet. Po niekoľkých pádoch na zem ostal len pri odreninách a dokonca ho nezničil ani “Face-to-Face” pád z výšky pásu. Po otočení vyzeral iPad tak, ako by sa mu nikdy nič nestalo.

- Reklama -

Počas posledného pádu ale utrpel jeho displej. Hoci jeho dotykové sklíčko prežilo, to čo je v ňom už nie a iPad sa rázom stal nepoužiteľný. Preto sa už oplatilo urobiť len jedno. Tenučký a obrovský tablet skrátka zlomiť. Ako píšeme, iPad Pro skutočne vyskúšali voči ohnutiu. Tento test bol samozrejme absolútne nezmyselný, lebo skoro 13″ tablet si asi nikto nebude dávať do zadného vrecka. Každopádne, je to natočené, je to na YouTube a ty sa na to môžeš pozrieť 🙂

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.