1. Pokiaľ patríte medzi ľudí, ktorí nechcú minúť cez 349,00 € za Magic Keyboard, spoločnosť Logitech má celkom schodné riešenie. V jej ponuke je puzdro s klávesnicou a trackpadom za oveľa nižšiu sumu. Odteraz je navyše dostupné aj pre iPad Air 4. generácie.

Logitech Combo Touch

Šikovný obal Logitech Combo Touch používame aj my v redakcii svetapple.sk. Konkrétne ho máme spárovaný s 11″ iPadom Pro 2020 a odkedy sme si ho zakúpili, nemôžeme povedať na jeho dizajn či vlastnosti jediné krivé slovo.

- Reklama -

Puzdro má vlastnú batériu, ktorá nezabezpečuje len chod klávesnice ale aj jej podsvietenie v noci alebo za zhoršených svetelných podmienok. Taktiež sa tu nachádza šikovný výrez pre Apple Pencil či odolná konštrukcia, ktorá chráni tablet aj pri nepríjemnom páde alebo nešťastnom náraze.

Rozumná cena 

Samotný obal Logitech Combo Touch zakúpite na internete u rôznych predajcov a cena pre iPad Pro 11″ sa pohybuje na úrovni 200,00 €. Je to takmer o polovicu menej, než riešenie od Apple s tým, že pridaná hodnota je viac-menej rovnaká. Po novom bude toto puzdro navyše dostupné aj pre lacnejší iPad Air 4. generácie s 10,9″ displejom.

Logitech Combo Touch

Na záver už iba doplníme, že obal v sebe skrýva aj spomínaný trackpad. Vďaka nemu môžete zo svojho šikovného tabletu urobiť akýsi hybridný počítač. Samozrejme, MacBooku alebo iMacu sa táto kombinácia stále nevyrovná, no dovolíme si tvrdiť, že sa aspoň priblíži.

Náš kolega Juraj takto odložil počítač a vyťahuje ho len vo veľmi výnimočných prípadoch…

Tento produkt odporúčame 

Sme radi, že na trhu sú aj takéto alternatívy k originálnym produktom od spoločnosti Apple. Z nášho pohľadu je klávesnica Magic Keyboard neadekvátne drahá a hodí sa skôr ku vrcholovému iPadu Pro 12,9″, než ku relatívne lacnému, iPadu Air 4. generácie.

Logitech Combo TouchPravdepodobne si nechcete kúpiť dostupný tablet s tým, že ešte za polovicu jeho ceny musíte doplácať klávesnicu. Logitech Combo Touch je asi najlepšia alternatíva v pomere cena/výkon/protihodnota, ktorá vás nezruinuje.

Zdôrazňujeme, že tento článok nie je platenou propagáciou.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -