Spoločnosť Apple dlhodobo obľubuje Českú republiku pri natáčaní reklám. Ide zrejme o lokalitu, ktorá perfektne sedí novým produktom, funkciám alebo službám. Tento rok sme už jeden spot priamo z Prahy videli. Včera ste si ale mohli pozrieť ďalší.

Ako iste viete, iPhone 13 a iPhone 13 Pro disponujú novou vychytávkou s názvom Cinematic mode, ktorá dokáže pridať plnohodnotný bokeh efekt aj na video a pri tom dynamicky preostrovať z objektu na objekt. Zariadenia za to vďačia procesoru A15 Bionic ale aj novým pokrokom v oblasti strojového učenia.

Český zámok

Na prezentáciu funkcie si Apple vybralo lokalitu, ktorá je naším českým susedom už veľmi dobre známa. Ide o zámok Průhonice, ktorý sa nachádza v rovnomennej obci v okrese Praha-západ. Pri zámku sa nachádza veľký Průhonický park a celý komplex je zaradený na zoznam UNESCO.

Prečítajte si tiež  Pozrite si všetky reklamy na nové Apple produkty

Video je naozaj vydarené a pravdepodobne ste z neho nevycítili, že je natočené priamo v Čechách. Tamojších obyvateľov, ktorí nepoznajú spomínaný zámok však mohla prekvapiť česká herečka Vlastina Svátková, ktorá si tu zahrala jednu z vedľajších úloh.

Pozrite si video pod týmto textom a dajte nám vedieť do komentára, ako sa vám zapáčilo.

Za tip ďakujeme Martinovi

Môže ťa zaujímať
- Reklama -