Repasované smartfóny, tablety a počítače sú v posledných rokoch obrovským hitom. Myšlienka vdýchnuť staršiemu zariadeniu nový život láka ľudí, pretože môžu získať zaujímavý produkt za rozumnú cenu. A presne toto zistil aj slovenský operátor Orange.

Ako úplne prvý zaradil do ponuky repasovaný iPhone 8, ktorý si môžete zaobstarať v dvoch farbách (Gold a Gray) so 64 GB úložiskom. Hoci ide o zariadenie predstavené v roku 2017, aj s odstupom času bude mať čo ponúknuť a hlavne sa môže tešiť na softvérové aktualizácie minimálne do roku 2023 až 2024.

- Reklama -

Cena za zariadenie je v oboch farebných prevedeniach 333 €, pričom tu predajca sľubuje bezchybný stav. Uvedený iPhone 8 by mal vyzerať ako nový!

Navyše je potrebné doplniť, že pred tým než zariadenie dorazilo na predajné pulty, prešlo komplexným čistením, resetovaním a aktualizovaním. Orange na svojej internetovej stránke spomína až 35 kontrôl kvality.

Predajca tiež skontroloval a garantoval stav kapacity pôvodnej batérie, pričom na tento iPhone 8 pridal 24 mesačnú záruku (bežne sa dáva pri repasovaných zariadeniach 12 až 18 mesačná záruka).

Budúci majiteľ nájde v balení úplne nové príslušenstvo a ak náhodou niečo nebude v poriadku, telefón mu vymenia v rámci reklamácie systémom kus za kus.

Dajte nám vedieť do komentára, čo si myslíte o tejto ponuke vy. Príde vám výhodná alebo by ste si repasovaný iPhone nekúpili? 

 

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJsvetapple
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.