iPhone 7 je stále moderné zariadenie, nakoľko ešte nedostal svojho nástupcu s označením 8. Vlastnia ho milióny používateľov po celom svete a sem tam sa stane, že ho človek niekde stratí, niekto mu ho ukradne alebo mu nebodaj spadne priamo do vody. To bol evidentne prípad aj niekoho, komu patril iPhone na videu. 

Zaujímavý nález počas potápania

Následujúce video nám malo demonštrovať, čo všetko sa dá nájsť na hladine jazera. Chlapík skočil do vody a skúmal dno s nožíkom v ruke, sem tam ničo zobral so sebou, sem tam niečo odrezal. Našiel tu naozaj zaujímavé nálezy, avšak jeden špeciálny, v druhej časti videa. Ak ťa nezaujíma všetka tá omáčka okolo, rovno si ho pretoč do 12. minúty, v ktorej sa nachádza nález iPhonu 7. Ten je dokonca vo vodeodolnom obale s tým, že aj samotný telefón poskytuje nejakú tú vodotesnosť. To, či zariadenie funguje si už ale pozri sám.

Čo by si robil keby ti spadol iPhone do rieky? Nechal by si ho napospas osudu alebo by si riskoval život za jeho záchranou? Svoje odpovede napíš do komentára 🙂

Prečítajte si tiež  Medzi prvými sme rozbalili iPhone 7 Black!
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.