Rockstars, a teda spoločnosť vyvíjajúcu počítačové hry, poznáme najmä podľa legendárnej série GTA, ktorá je v podstate najúspešnejšou vôbec. V posledných rokoch sa chlapci z Rockstarsu rozhodli, že svoje hry začne vydávať aj na mobilné platformy, a tak si dnes môžme zahrať Gta 3, Gta Vice City či Gta San Andreas aj na našom iPhone! K 10. výročiu poslednej menovanej hry dnes prichádza akcia! 

10 rokov GTA San Andreas

Akoby to bolo včera, kedy nám chlapci z Rockstars predstavili dnes už doslova hernú klasiku GTA San Andreas. Išlo o naozaj nadčasového nástupcu GTA Vice City. Ponúkal naozaj na tú dobu obrovský otvorený svet, v ktorom bolo možné takmer všetko. Toto herné šialenstvo odohrávajúce sa v roku 1992 preniesli autori minulý rok aj na iOS čo znamená, že si ju už dnes môžme zahrať aj na našom iPhone či iPade. Čo dodať, vývoj ide naozaj rýchlo a to sa rozhodne podpísalo aj na tomto fakte. Dnes, keď je to už 10 rokov od uvedenia tejto hry na trh, prichádzajú rôzne akcie. Tešiť sa môžme napríklad na remake v podobe Xbox 360 či Playstation 3 verzie, no hlavne špeciálnu edíciu iPadu mini 3! Ten má 128 GB, LTE, no hlavne upravené zadné šasi, ktoré je v matnej čiernej farbe a v popredí pózuje „Vinewood Girl“, ktorá sa nachádzala aj na oficiálnom obale hry. K iPadu ako bonus dostanete aj špeciálny obal „San Andreas Bandana“.

plagát obalik

Zľavy

Týmito sa to však ani z ďaleka nekončí! Rockstars totiž vytvoril špeciálny výpredaj svojej legendárnej série na iOS. V rámci týchto zliav teda môžte získať GTA 3 a GTA Vice City za 2,69 €. Pokiaľ by ste mali záujem o novšiu GTA San Andreas, taktiež sa dočkáte zľavy, no nie až takej výraznej. Túto hru zakúpite za 3,59 € čo sa určite oplatí vzhľadom na kvalitu a prevedenie hry. Vďaka týmto dvom vlastnostiam je totiž jednou z najlepších v AppStore!

GTA San Andreas môžte stiahnuť TU:


 

GTA Vice City môžte stiahnuť tu:

 GTA 3 môžte stiahnuť tu:


 

 

Recenziu GTA San Andreas si môžte pozrieť aj tu! 🙂

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.