Pokiaľ ste fanúšikom bezdrôtových slúchadiel, máme pre vás skvelé správy. Hoci sú AirPods Pro fantastické, Apple už pripravuje ich nástupcu. Podľa zdrojov blízkych spoločnosti DigiTimes sa ho dočkáme približne v druhej polovici roka 2021.

Rok 2021 prinesie novú generáciu AirPods Pro

Cupertinský gigant naplno pracuje na nových AirPods Pro. O výrobu sa majú postarať vietnamské spoločnosti Inventec Appliances, Luxshare a GeoerTek. Analytik Ming-Chi Kuo tvrdí, že inžinieri aktuálne vyvíjajú slúchadlá, ktoré by sa mali dostať do sériovej výroby koncom roka 2021.

Jednou z hlavných noviniek, respektíve vylepšení majú byť špeciálne svetelné senzory, ktoré budú schopné monitorovať rôzne zdravotné funkcie.

Okrem toho v spoločnosti Apple pracujú aj na tretej generácii klasických AirPods. Tie by mali prísť do predaja pre zmenu v prvej polovici 2021. Podľa Kua neprinesú žiadne výrazne dizajnové zmeny, no v budúcnosti očakáva podobné tvary, ako majú súčasné AirPods Pro.

Popularita týchto zariadení vo svete neustále rastie. Ľudí už nebaví počúvať hudbu či podcasty prostredníctvom klasických káblových EarPods. Aj to je dôvod, prečo tento model zmizne z balenia nových iPhonov 12.

AirPods už dnes predstavujú slušný podiel na ziskoch spoločnosti Apple. V rámci svojho segmentu sú jednoznačnou „jednotkou na trhu“. Konkurencia sa na ich úspech nechytá ani štyri roky po predstavení. Nechajme sa prekvapiť, ako to bude pokračovať v budúcnosti.

zdroj

Prečítajte si tiež  iPhone 15, nové Apple Watch Series 9 a ešte niečo ďalšie? Vieme, ako bude vyzerať septembrový Apple event
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.