Pokiaľ ste fanúšikom bezdrôtových slúchadiel, máme pre vás skvelé správy. Hoci sú AirPods Pro fantastické, Apple už pripravuje ich nástupcu. Podľa zdrojov blízkych spoločnosti DigiTimes sa ho dočkáme približne v druhej polovici roka 2021.

Rok 2021 prinesie novú generáciu AirPods Pro

Cupertinský gigant naplno pracuje na nových AirPods Pro. O výrobu sa majú postarať vietnamské spoločnosti Inventec Appliances, Luxshare a GeoerTek. Analytik Ming-Chi Kuo tvrdí, že inžinieri aktuálne vyvíjajú slúchadlá, ktoré by sa mali dostať do sériovej výroby koncom roka 2021.

Jednou z hlavných noviniek, respektíve vylepšení majú byť špeciálne svetelné senzory, ktoré budú schopné monitorovať rôzne zdravotné funkcie.

Okrem toho v spoločnosti Apple pracujú aj na tretej generácii klasických AirPods. Tie by mali prísť do predaja pre zmenu v prvej polovici 2021. Podľa Kua neprinesú žiadne výrazne dizajnové zmeny, no v budúcnosti očakáva podobné tvary, ako majú súčasné AirPods Pro.

- Reklama -

Popularita týchto zariadení vo svete neustále rastie. Ľudí už nebaví počúvať hudbu či podcasty prostredníctvom klasických káblových EarPods. Aj to je dôvod, prečo tento model zmizne z balenia nových iPhonov 12.

AirPods už dnes predstavujú slušný podiel na ziskoch spoločnosti Apple. V rámci svojho segmentu sú jednoznačnou “jednotkou na trhu”. Konkurencia sa na ich úspech nechytá ani štyri roky po predstavení. Nechajme sa prekvapiť, ako to bude pokračovať v budúcnosti.

zdroj

- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here