Tento rok dostanú bezdrôtové nabíjanie všetky 3 nové iPhony! Tvrdí to známy Ming-Chi Kuo!

0

Ming-Chi Kuo je jeden z najvierohodnejších zdrojov, z ktorých môžeme v súčasti čerpať informácie o tom, čo prinesie nový iPhone. Pracuje v spoločnosti KGI a každým rokom nám dodáva kvantum nových správ, ktoré nám čo to prezrádzajú o novinkách, na ktoré sa môžeme tešiť. Zopár správ tu bolo už aj tento rok na čele s tou, že vrcholný model iPhone 8 dostane bezdrôtové nabíjanie. Ako sa ale ukazuje, nebude jediný a dostanú ho všetky 3 nové smartfóny, teda aj 7S a 7S Plus!

3 nové iPhony

Tento rok by mal byť na iPhony veľmi plodný. Dočkať by sme sa mohli modelu 7S a 7S Plus, ktoré budú vylepšenými verziami súčasnej generácie s výkonnejším procesorom, lepšou pamäťou RAM a niekoľkými novými technológiami medzi ktoré patrí napríklad rýchle či bezdrôtové nabíjanie.

Telefóny by mali byť vybavené touto novou technológiou po boku najmodernejšieho iPhonu 8, ktorý môžeme považovať už teraz za budúci vrchol ponuky. Nabíjanie bude pravdepodobne len indukčne, keďže to na diaľku potrebuje zrejme nejaký čas na vývoj. Ale kto vie, možno, že Apple má všetko dávno vyvinuté, nechajme sa prekvapiť.

Kuo dodáva tiež to, že v spojení s novým nabíjaním sme sa dostali aj k celkom novému problému a to k prehrievaniu zariadenia. Telefón má ponúknuť nový dizajn. Z prednej a aj zo zadnej strany sklo a stredom tenký kovový rámik. S týmto faktom ale prichádza aj prvý problém. Kuo tvrdí, že nakoľko bude telefón veľmi horúci, komponenty pre technológiu 3D Touch budú musieť byť vybavené novou grafitovou vrstvou, aby fungovali. Grafitová vrstva chráni tenký film pre 3D Touch.

Uvidíme, kam sa technológia niekedy v lete alebo koncom leta posunie. My sa na nové iPhony ozaj extrémne tešíme a myslíme si, že ak sa naplnia aspoň hlavné dohady, ktoré už sú skoro isté, budeme tu mať neuveriteľný predajný trhák, po ktorom sa len tak zapráši bez toho aby sa niekto pri jeho kúpe zamýšľal nad tým, koľko vlastne stojí (a bude teda poriadne drahý).

iPhone 7 - svetapple.sk

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk