Servis iPhonu môže byť v niektorých prípadoch finančne nákladný. Na staršie modely zoženiete náhradné diely relatívne lacno. Problém ale nastane vtedy, pokiaľ vaše zariadenie vyzerá úplne na odpis. Na následujúcom videu si môžete pozrieť, ako chlapík prerobil poškodený iPhone 7 Plus do zlatého tela. Výsledok stojí za to!

Rozbitý iPhone 7 Plus prerobil do zlatého tela

Pokiaľ vlastníte smartfón, ktorý bol pôvodne predstavený ešte v roku 2016, pravdepodobne nechcete investovať veľkú sumu peňazí do jeho servisu. Niekedy sa dokonca oplatí na konkrétne zariadenie úplne zabudnúť a radšej si kúpiť nové.

- Reklama -

V tomto prípade sa tak ale nestalo. iPhone 7 Plus s poškodeným displejom, telom a tak isto šošovkou fotoaparátu vyzeral tak, že už patrí maximálne do elektronického odpadu.

Jeho majiteľ sa ale rozhodol pre záchranu a poslal ho autorovi videí z kanálu iCase. Ten samozrejme všetko rozobral a otestoval, či ešte funguje hardvér. Následne sa majiteľa opýtal, akú chce použiť farbu zadného hliníkového tela (housingu). Prekvapivo si nevybral ani jednu z ponúkaných ale úplne jedinečné prevedenie, ktoré by malo byť pokryté 24K zlatom.

Nakoľko si autor videa za celý housing vypýtal len 185$, máme silný dôvod o tom pochybovať. Na druhej strane to ale vyzerá veľmi dobre a neznalí človek by si určite mohol myslieť, že sa jedná o pravé zlato. Celý servis sa týmto rozhodnutím značne predražil. Výsledok ale stojí za to. Chceli by ste tiež takýto luxusný iPhone?

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.