Niekomu evidentne nevadí, že iPhone 11 Pro zatiaľ nebol ešte ani predstavený. Ruská firma, ktorú poznáme predovšetkým kvôli úpravám iPhonu s podobizňou Putina prichádza s úpravami nového iPhonu. Ruský CAVIAR ponúka upravený iPhone 11 Pro za skoro 50 000$!

Ruský CAVIAR ponúka upravený iPhone 11 Pro za skoro 50 000$!

Pokiaľ vám nebude stačiť predpokladaná cena nového iPhonu na úrovni medzi 1100-1500$ tak si môžete priplatiť za exkluzívne produkty od značky Caviar, ktoré už dnes poznáme ako prototypy. Táto firma už v minulosti vytvorila niekoľko luxusných iPhonov, na ktorých zadnej strane sme objavili tvár prezidenta Vladimíra Putina. Caviar vždy využíva výhradne kvalitné materiály ako je zlato, striebro či platina.

Nová edícia smartfónov, ktoré ešte ani samotné Apple nepredstavilo prichádza ako “Space Collection”. Taktiež obsahujú luxusné materiály. S nimi prichádzajú aj veľmi luxusné ceny.

5 vzorov, štartujú na 4 780$, všetko za základné 64GB verzie.

Pokiaľ by ste chceli najlacnejší model z ponuky, ktorým je jednoznačne “Apollo 11” v prevedení s červeným dizajnom a karbónom zaplatíte najnižšiu sumu a to konkrétne 4 780$. Dosť veľa za spotrebnú elektroniku. Druhým najlacnejším produktom je potom “Explorer”.

- Reklama -

Ten je vypracovaný do čierneho dizajnu a vyzerá o čosi elegantnejšie. Za 5 570$ dostanete “Soyuz”. Tento produkt už síce kombinuje zlaté prvky hlavným materiálom je ale titán. Tretím najdrahším produktom je “Singularity” za ktorý si zaplatíte 6020$.

Ruský CAVIAR ponúka upravený iPhone 11 Pro za skoro 50 000$! - svetapple.sk
Apollo 11 je najlacnejší model z ponuky – svetapple.sk

Druhým najdrahším produktom je potom edícia “Universe”. Jej suma štartuje na 7 680$ a podľa nášho subjektívneho názoru aj vyzerá najlepšie. Najdrahšou variantou je vlastne len upravená verzia tejto edície.

Jedná sa o “Universe Diamond”. Ako už vyplýva zo samotného názvu, práve tu okrem drahých kovov Caviar využil aj diamanty. Celková cena tohto modelu je až 49 790$. Ak si zakúpite 512 GB verziu, zaplatíte 50 470$. Zaujímavé je, že tento model bude vyrobený len ako jeden kus. Už teraz je predaný do Číny.

Ruský CAVIAR ponúka upravený iPhone 11 Pro za skoro 50 000$! - svetapple.sk
Vyrobený iba v jednom kuse – svetapple.sk

Ak si teda chcete kúpiť asi najdrahší iPhone 11 na svete, obráťte sa na tohto ruského výrobcu, prípadne jeho internetové stránky určite vám jeden z veľkou radosťou predá. My bežní smrteľníci ale musíme čakať na predstavenie klasického modelu 11 ďalej. Dúfajme, že ceny nebudú podobné ako ponúka firma Caviar (nebojte sa, nebudú).

Ruský CAVIAR ponúka upravený iPhone 11 Pro za skoro 50 000$! - svetapple.sk
Ruský CAVIAR ponúka upravený iPhone 11 Pro za skoro 50 000$! – svetapple.sk

- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here