Špekulácie, špekulácie a zase špekulácie. Každý jeden deň sa ich objaví niekoľko. Veľakrát sa opakujú, mierne menia a nakoniec sa aj tak väčšina potvrdí. To, čo si myslíme, že v iPhone 8 naozaj bude a znie to reálne, tak toho sa v ňom aj naozaj dočkáme. To, čo už môže byť trošku sci-fi Apple odloží o niekoľko rokov pre ďalší telefón, aby aj potom malo čo ponúknuť pre ďalšiu revolúciu. Znie to možno príliš laicky povedané, ale žiaľ presne tak to je, minimálne 4 roky, počas ktorých vedieme svetapple.sk. 

iPhone 8 so všetkým

Dnes sme na internete objavili výborné video, ktoré je skutočne dobre spracované a ukazuje nám všetky možné špekulácie vyrenderované do vysokej kvality a ukázané v špičkových animáciách. Samozrejme, netreba to brať tak, že sa už pozeráme na hotový iPhone 8.

- Reklama -

Veľa z vecí, ktoré uvidíš na videu, sériovú výrobu uvidia až o rok, o dva či možno nikdy. Je ale tiež možné, že sa ich dočkáme už čoskoro, napríklad počas tohto septembra. Máme sa každopádne na čo tešiť. Už teraz je jasné, že Apple chystá famózne dielo.

Keby to tak nebolo, nepočuli by sme o ňom 10 krát denne od 10 nezávislých ľudí. Navyše analytici, ktorých sledujeme, mali predpovede aj k doterajším modelom a napríklad Ming-Chi Kuo z KGI vedel vždy takmer presne trafiť to, čo sme nakoniec videli pokojne aj pol roka predtým, ako sme to vlastne videli.

Veľa z jeho predpovedí je aj práve v tomto videu. Usaď sa a vychutnaj si ho. Nezabúdaj na to, že veľa vecí môže byť nereálnych, ale to už je len na tebe, aby si dokázal vydedukovať to, čo môže Apple predstaviť už dnes a to, s čím ešte asi chvíľu počká. Tak príjemné sledovanie!

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.