Napadlo vás niekedy, že by ste si vyskúšali niečo iné ako iPhone? Ak áno, dnes vám ukážeme miesto, kde kúpite vo vysokej zľave jeho najväčšieho konkurenta Samsung Galaxy S22. Jeho cena je prinajmenšom zaujímavá.

Na začiatku uvedieme, že najlacnejší model z vlajkových lodí Samsungu ponúka 6,1″ displej s vysokým rozlíšením, podporu HDR+ a hlavne 120 Hz obnovovaciu frekvenciu. Toto všetko dostanete za cenu, za ktorú sa nepredáva ani dvojročný iPhone 12.

Samsung Galaxy S22 vám ponúkne aj tri objektívy (12Mpx ultraširokouhlý, 50Mpx s veľkým snímačom a 10Mpx teleobjektív), veľmi výkonný procesor a dlhú výdrž batérie na jedno nabitie. Toto všetko dostanete v zľave len za 622 € s DPH, pričom ušetríte až 177 €, nakoľko samotný Samsung toto zariadenie ponúka od 799 s DPH. Samsung Galaxy S22 kúpite aktuálne za najlepšie ceny u týchto slovenských predajcov.

Netvrdíme, že ako hrdý Apple fanúšik musíte prejsť na Samsung. Možno, že sa ale nájdu ľudia, ktorí uvažujú nad zmenou a model Galaxy S22 predstavuje rozumnú voľbu so solídnym hardvérom, ktorý by mohol konkurovať skôr iPhonu 13 Pro, než iPhonu 12…

Samsung Galaxy S22
Zdroj: Mobzilla

Len pre porovnanie, iPhone 13 v základnej 128 GB verzii dnes zoženiete od 779 € a iPhone 13 Pro (s porovnateľným hardvérom, ako má Samsung) od 1 044 €. Je teda iba na vás, ktoré zariadenie si napokon vyberiete. iPhone 13 dnes kúpite za najlepšiu cenu u týchto predajcov.

iPhone 13 a Samsung Galaxy S22
Zdroj: DimaViper Live

Na záver len chceme pripomenúť náš SvetApple bazár, v ktorom dnes nájdete viac ako 500 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Prečítajte si tiež  AirTag je vo vysokej zľave. Kúpte si ho a prestaňte strácať veci. Vôbec nie je drahý a platí to aj pre prívesky
Môže ťa zaujímať
- Reklama -

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here