Najväčším rivalom spoločnosti Apple je jednoznačne juhokórejský Samsung. Táto firma začiatkom roka 2024 predstavila svoju novú vlajkovú loď, Samsung Galaxy S24 Ultra. Zákazníkov poteší jednak moderným dizajnom, ale aj brutálnym výkonom či prítomnosťou AI technológii – áno, Samsung dostal umelú inteligenciu do smartfónov skôr ako Apple. Čo vás však pri Samsungu Galaxy S24 Ultra poteší azda najviac je jeho cena. Po kliknutí na tento odkaz ho totiž môžete získať až neuveriteľne lacno.

Samsung Galaxy S24 má rovnako, ako iPhone 15 Pro Max titánový rám odolný voči vode v rámci certifikácie IP68. Jeho obrovský 6,8″ AMOLED displej so 120 Hz obnovovacou frekvenciou a rozlíšením až 3120 × 1 440 pixelov chráni tvrdé sklíčko Corning Gorilla Armor a aby toho nebolo málo, Samsung Galaxy S24 má aj funkciu Always-on. Zákazníkov navyše nezaskočí ani z hľadiska výkonu, nakoľko má procesor Qualcomm Snapdragon 8 Gen 3 s 12 GB RAM. Ide o plnohodnotného konkurenta procesora A17 Pro od Apple.

Koľko však Samsung Galaxy S24 Ultra pol roka po svojej premiére stojí? Budete veľmi milo prekvapení. Zatiaľ čo v čase uvedenia na trh sa tento model predával za rovnakých 1 449 € ako iPhone 15 Pro Max, dnes ho po kliknutí na tento odkaz získate len za 975 €, vďaka čomu ušetríte skoro 500 €! iPhone 15 Pro Max je stále citeľne drahší.

Samsung Galaxy S24 ultra
Zdroj: YouTube / JSL Review / Karl Conrad (úprava redakcie)

Ako sme už naznačili v úvode, Samsung Galaxy S24 Ultra dostal do vienka umelú inteligenciu, ktorá je súčasťou jeho operačného systému a bude vám zjednodušovať život. Takisto má špičkové fotoaparáty. Hlavný snímač ponúka až 200 Mpx, ultraširokouhlý snímač 12 Mpx a teleobjektív 10 Mpx. Samsung Galaxy S24 Ultra má aj 12 Mpx prednú kameru, optickú stabilizáciu obrazu či plno rôznych režimov, vďaka ktorým budú vaše zábery na profesionálnej úrovni.

Telefón budete potom odomykať cez snímač odtlačkov prstov ukrytý v displeji a užijete si na ňom ako 5G sieť, tak aj NFC či USB-C pripojenie. A keď sme pri tom USB-C, obrovský, až 5 000 mAh akumulátor zvládne fungovať aj dva dni na jedno nabitie, pričom Samsung Galaxy S24 Ultra podporuje až 45 W rýchle nabíjanie, 15 W bezdrôtové nabíjanie či dokonca reverzné nabíjanie. Ak sa vám teda tento špičkový smartfón páči, teraz ho môžete získať po kliknutí na tento odkaz len za 975 €. Nenechajte si to ujsť.

Prečítajte si tiež  Pozor na letné kosenie, neprejdi si kosačkou po iPhone lebo sa z neho stane toto!

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 1 000 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -