Chceli by ste doma obrovský tablet s krásnym displejom, výkonnom procesorom a hlavne za rozumnú cenu? Dnes vám jeden predstavíme. Samsung Galaxy S8 Ultra ponúka to, čo vám Apple a jeho iPad nedajú. Je to obrovská 14,6″ uhlopriečka, ktorá je, ako stvorená pre kreatívne zmýšľajúcich používateľov. Tablet navyše kúpite v zľave za super cenu.

Ako sme už napísali vyššie, súčasťou zariadenia je obrovská 14,6″ AMOLED obrazovka s vysokým rozlíšením 2960×1848 pixelov. Vďaka tomu sa môžete tešiť na neuveriteľne krásny, ostrý a čistý obraz. Poteší vás aj jeho plynulosť, ktorú naopak zabezpečí až 120 Hz obnovovacia frekvencia. Či už teda budete na Samsungu Galaxy S8 Ultra sledovať filmy, hry, alebo čokoľvek ďalšie, vždy si to užijete na 100 %.

Samotný tablet prišiel na trh ešte minulý rok, pričom výrobca ho predáva od pomerne mastných 1 149 €. Nakoľko však ide o takto výnimočné a špeciálne zariadenie, cena je z nášho pohľadu adekvátna. Navyše teraz už je nižšia a tablet po kliknutí na tento odkaz kúpite od 926 €, vďaka čomu na ňom slušne ušetríte. Príjemným benefitom je prítomnosť S Pen a teda dotykového pera, ktoré si nemusíte kupovať samostatne. Na rozdiel od Apple Pencil ho nájdete priamo v balení tabletu.

Samsung Galaxy Tab S8 Ultra
Zdoj: YouTube / Tech Gear Talk

Samozrejme nám neuniklo, že spoločnosť Samsung už v roku 2023 predstavila modernizovanú verziu Galaxy Tab S9 Ultra so 14,6″ displejom. Tá sa však predáva od 1 459 €, pričom znížená cena po kliknutí na tento odkaz štartuje na 1 339 €. Je to teda podstatne drahšia technológia, ktorá kupujúcim nemusí dávať zmysel. Rozhodnutie, ale nechávame samozrejme na vás.

Samsung Galaxy Tab S8 Ultra má dostatočne výkonný procesor

Výrobca v tablete nešetril na výkone a v čase uvedenia na trh doň dal prakticky to najlepšie, čo len mohol. Nájdete tu preto výkonný procesor Qualcomm Snapdragon 8 Gen 1 spolu s 8 GB RAM, s ktorým hravo zvládnete aj náročnejšie procesy. Tablet má tiež 128 GB vstavanú pamäť, avšak tá sa dá rozšíriť prostredníctvom pamäťových kariet až na 1 TB.

Samsung Galaxy Tab S8 Ultra
Zdoj: YouTube / Xtracion

Samozrejme, ak si kúpite 12,9″ iPad Pro s procesorom M2, výkonnostne Samsung Galaxy Tab S8 Ultra určite porazí. Ide však o výrazne drahší tablet a hlavne vám nedokáže poskytnúť tak veľký displej. V neposlednom rade by ste sa mali sami seba opýtať, ako často budete potrebovať ten neuveriteľný výkon. Qualcomm Snapdragon 8 Gen 1 bez problémov spustí aj náročnejšie hry a smrdieť mu nebude ani grafika, či strihanie videí.

Prečítajte si tiež  iPhone 13, iPhone 13 mini a iPhone 13 Pro získate o stovky eur lacnejšie u tohto predajcu. Zariadenia sú skladom

Kapacita batérie tohto tabletu je vďaka obrovskému displeju až 11 200 mAh. Výdrž batérie sa podľa výrobcu pohybuje v rozmedzí od 10 – 15 hodín v závislosti od toho, čo na tablete robíte. O nabíjanie sa stará USB-C konektor, ktorý podporuje až 45 W výkon.

Aby toho nebolo málo, zariadenie má tiež k dispozícii perfektný zadný fotoaparát s rozlíšením 13 Mpx. Tablet tiež môže natáčať 4K video a v prednej časti vás bude čakať druhý fotoaparát s rozlíšením 12 Mpx, ktorý je vhodný na uskutočňovanie video hovorov.

Tablet pre náročných 

Samsung Galaxy Tab S8 Ultra
Zdroj: YouTube / TheRelaxingEnd (úprava redakcue)

Samsung Galaxy S8 Ultra nie je štandardný tablet a presne tak treba ku jeho kúpe pristupovať. Ak ste fanúšikom spoločnosti Apple, v prvom rade sa sami seba opýtajte, či ste ochotní používať produkt s operačným systémom Android. Bude to skrátka iné.

Na druhej strane, ak hľadáte obrovskú obrazovku a poteší vás, že si ku tabletu už nemusíte dokupovať žiaden stylus, Samsung Galaxy S8 Ultra bude správna voľba. Teraz je navyše dostupný za super cenu, tak prečo to nevyskúšať? iPad vám zatiaľ takúto uhlopriečku neponúkne!

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -