Samsung je aktuálne najväčším výrobcom skladacích smartfónov na svete a hoci mnohí tejto kategórii smartfónov zo začiatku nedôverovali, dnes sa ukazuje, že robili chybu. Skladacie displeje sú vo svete čoraz viac populárne a cena tejto technológie postupne klesá. Samsung Galaxy Z Flip5 je v súčasnosti asi najrozumnejšou voľbou v pomere cena, výkon a protihodnota. Po kliknutí na tento odkaz ho kúpite za extrémne výhodnú cenu.

Samsung Galaxy Z Flip5 má dva displeje. Vonkajší má uhlopriečku 3,4″ a vnútorný až 6,7″. V oboch prípadoch sa môžete tešiť na vysoké rozlíšenie, 120 Hz obnovovaciu frekvenciu či podporu HDR10+. Smartfón má tiež veľmi odolný pánt, je vyrobený z hliníka a okrem iného prežije aj kontakt s vodou (IPX8). Je teda jasné, že v praxi niečo vydrží. Čo však cena?

Pokiaľ ste si pred pár rokmi chceli vyskúšať skladačku, z pohľadu ceny to bol trochu problém. Dnes je, ale situácia iná, nakoľko Samsung Galaxy Z Flip5 kúpite za cenu staršieho iPhonu. V čase uvedenia na trh počas minulého roka sa tento smartfón predával za 1 199 €. Dnes je, ale situácia iná a po kliknutí na tento odkaz zaň zaplatíte iba 708 €. Hovoríme pri tom o verzii s 512 GB úložiskom, nakoľko základný 256 GB model je len o niekoľko eur lacnejší, takže jeho nákup nedáva moc zmysel.

Samsung Galaxy Z Flip 5
Zdroj: YouTube / Sam Beckman (úprava redakcie)

Samsung Galaxy Z Flip5 nesklame ani výkonom, nakoľko dostal to najlepšie, čo v čase uvedenia na trh bolo možné získať vo svete Androidov. Je to fantastický procesor Qualcomm Snapdragon 8+ Gen 2 s 8 GB RAM. Ten sa postará aj o náročné úlohy a zároveň ponúkne dlhoročnú podporou. Samsung Galaxy Z Flip5 má tiež 3 700 mAh akumulátor s klasickým USB-C ale aj bezdrôtovým nabíjaním.

V neposlednom rade nemôžeme zabudnúť na dva kvalitné fotoaparáty (hlavný + ultraširokouhlý) v zadnej časti. Oba majú rozlíšenie až 12 Mpx a vytvoria krásne fotky. Telefón má tiež optickú stabilizáciu obrazu a podporuje natáčanie videa pri 4K a 60 FPS. Ak teda chcete vyskúšať skladačku, Samsung Galaxy Z Flip5 je aktuálne asi najlepšia možná voľba. Po kliknutí na tento odkaz smartfón získate len za 708 € a to rovno s 512 GB pamäťou. Takúto šancu by bola veľká škoda nevyužiť.

Hľadáte nové Apple zariadenie? Skontrolujte náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 1000 inzerátov na rôzne Apple produkty. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Test iPhonu za 100 dolárov! Ako funguje falošná mašinka?
Môže ťa zaujímať
- Reklama -