Skladacie smartfóny sú špecifické tým, že ich dnes nedokáže ponúknuť každý výrobca. Napríklad také Apple technológiu skúma a vyvíja, zatiaľ čo Samsung predstavil už niekoľko generácii zariadení, ktorých súčasťou je aj ohybný displej. Pokiaľ si chcete vyskúšať to najlepšie z nich, teraz máte príležitosť získať Samsung Galaxy Z Fold4 v zľave. Ušetríte na ňom stovky eur.

Tento smartfón je po technickej stránke mimoriadne prepracovaný. Ak ho používate v zloženom stave, spoľahnúť sa môžete na kompaktný 6,2″ displej, pomocou ktorého viete vykonávať všetky bežné úkony. Ak ho však rozložíte, ocitne sa pred vami druhá, tentokrát až 7,6″ obrazovka, ktorej chýba už iba 0,3″ na to, aby mala totožný rozmer s pôvodným iPadom mini. Je to teda univerzálna technológia, ktorú ocení nejeden používateľ.

Problém Samsungu Galaxy Z Fold4 je ale jeho cena, ktorá v štandardnom predaji štartuje na úrovni 1 799 €, čo je pre mnohých bežných zákazníkov príliš veľa peňazí. Po kliknutí na tento odkaz, ho ale môžete získať už za 1 145 €, vďaka čomu ušetríte na nákupe cca 36 % z pôvodnej ceny. Navyše sa dá slušne ušetriť aj priamo u autorizovaných predajcov spoločnosti Samsung. Je teda iba na vás, kde budete vo finále nakupovať.

Zdroj: YouTube / ShaneSymonds (snímka obrazovky)

Samsungu Galaxy Z Fold4 má odolnú konštrukciu a dokonca je vodeodolný vďaka norme IPX8. Na potápanie v bazéne to síce nie je, no ak vám telefón zmokne, nič sa mu nestane.

Vzadu je tiež vybavený trojicou kvalitných fotoaparátov a o výkon sa stará stále dostatočné výkonný procesor napdragon 8+ Gen 1 s 12 GB RAM. Vďaka tomu Samsung Galaxy Z Fold4 zvládne aj náročnejšie hry či úlohy.

Samsung Galaxy Z Flip4 sa predáva za cenu iPhonu 13

iPhone 13 a Samsung Galaxy Z Flip4 na Slovensku
Zdroj: Unsplash / Sahej Brar / YouTube / Dom Esposito (úprava redakcie)

A ak by ste nechceli míňať toľko peňazí za smartfón, no túžite po tom, vyskúšať si skladačku, Samsung má pre vás ešte jednu možnosťou, ktorou je V-éčko Galaxy Z Flip4. Nemá síce tak obrovský displej, ako Samsungu Galaxy Z Fold4, no po otvorení z kompaktného tvaru vám ponúkne až 6,7″ uhlopriečku so 120 Hz obnovovacou frekvenciou.

Jeho bežná cena bola v čase uvedenia na trh 1 099 €, takže šlo o výrazne dostupnejší smartfón v porovnaní s väčším bračekom. Ak však kliknete na tento odkaz, získate ho už od 710 €, vďaka čomu na celom nákupe krásne ušetríte a skladací smartfón budete mať za podobnú cenu, za akú dnes Apple predáva svoj iPhone 13, ktorý bol predstavený ešte v roku 2021. Je to teda vcelku zaujímavá alternatíva.

Prečítajte si tiež  Amazfit GTS 4 imitujú Apple Watch. Po zľave ich kúpite veľmi lacno
Samsung Galaxy Z Flip4
Zdroj: Unsplash / Jonas Leupe

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -