Ak by ste sa spýtali používateľov skladacích zariadení, ktorý smartfón je v tejto oblasti ten najlepší, väčšina z nich by vám zrejme povedala Samsung Galaxy Z Fold5. Zariadenie má moderný a odolný skladací dizajn, výkonný procesor, veľmi kvalitné displeje či fotoaparáty. Teraz si ho môžete kúpiť za cenu, ktorá je extrémne výhodná. Ušetríte stovky eur.

Samsung Galaxy Z Fold5 má jeden 6,2″ AMOLED displej vonku a potom druhý skladací 7,6″ AMOLED displej vo vnútri. To je skoro rovnaká uhlopriečka, akú ponúka iPad mini. Displeje sú samozrejme k dispozícii spolu s technológiou LTPO, vďaka čomu ponúkajú 120 Hz obnovovaciu frekvenciu. Nechýba ani vysoké rozlíšenie, veľmi pevný pánt či odolnosť voči vode v rámci normy IPX8. A čo cena?

Nebudeme si klamať, Samsung Galaxy Z Fold5 je nie len jedna z najlepších, ale aj najdrahších skladačiek na trhu. Keď prišiel na trhu, výrobca si zaň pýtal až 1 899 €, na základe čoho si ho zďaleka nemohol dovoliť každý. Dnes je, ale situácia iná a Samsung Galaxy Z Fold5 kúpite po kliknutí na tento odkaz len za 1 204 €. Dostanete pri tom solídne vybavenú verziu s 256 GB úložiskom a 12 GB RAM. Po stránke zvyšného hardvéru vás tiež čakajú viaceré prekvapenia.

Samsung Galaxy Z Fold5
Zdroj: YouTube / mobiscrub (úprava redakcie)

Vo vnútri sa nachádza napríklad veľmi výkonný čip Snapdragon 8+ Gen 2, ktorý má aj vynikajúcu energetickú účinnosť. Stále je to jeden z najlepších procesorov, aké si dnes môžete vybrať do smartfónov s operačným systémom Android. Plnohodnotne dokáže konkurovať aj čipom zo série „A“ od spoločnosti Apple.

Samsung Galaxy Z Fold5 má aj kvalitné fotoaparáty. Zostava zadného modulu pozostáva z hlavného 50 Mpx snímača s clonu f/1.8, ultraširokouhlého 12 Mpx snímača a 10 Mpx teleobjektívu s možnosťou 3x optického alebo 30x digitálneho priblíženia. Nechýbajú ani rôzne režimy, opticky stabilizované video a podobne. Je to predsa Samsung. Náročných spotrebiteľov tiež poteší snímač odtlačkov prstov či veľký 4 400 mAh akumulátor, vďaka čomu ponúka zariadenie celodennú výdrž batérie.

Ak sa vám teda Samsung Galaxy Z Fold5 páči, po kliknutí na tento odkaz ho môžete mať len za 1 204 €. Samozrejme nie je to málo peňazí, no vzhľadom na to, že si kupujete malý tablet a veľký smartfón v jednom balení ide o veľmi zaujímavú ponuku. Apple nám v súčasnosti nič podobné ponúknuť nevie, čo je trochu škoda.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  iPhone 15 Pro a iPhone 15 Pro Max zdražie. Zákazníci sa musia pripraviť na šok
Môže ťa zaujímať
- Reklama -