Spoločnosť Samsung zverejnila po vydaní nového iPhonu 14 / 14 Pro novú reklamnú kampaň s názvom „Join the Flip Side“, ktorej cieľom je presvedčiť zákazníkov spoločnosti Apple, aby vyskúšali jej posledný smartfón Galaxy Z Flip4. Jeho hlavným benefitom je skladací displej, ktorý technologický gigant z Cupertina zatiaľ neponúka.

Video, ktoré bolo zverejnené na YouTube začína ženou, ktorá ukazuje svoje skladacie zariadenie Galaxy Z Flip4 používateľke klasického smartfónu (pravdepodobne iPhonu).

Zdôrazňuje pri tom najzaujímavejšie funkcie, ako napríklad schopnosť fotiť v polootvorenom režime, vďaka čomu môžete zariadenie položiť na stôl alebo stoličku a urobiť si skupinové selfie.

Reakcia majiteľky klasického iPhonu je ale taká, akú počúvame od väčšiny Apple fanúšikov „Nikdy by som neprešla na Samsung. Milujem svoj telefón,„.

Svoj iPhone sa snaží zložiť nasilu. Napokon si objedná Samsung 

Samsung Galaxy Z Flip4
Zdroj: Samusng

Následne je však majiteľka iPhonu doslova posadnutá všetkým v jej okolí, čo jej pripomína skladacie zariadenie Galaxy Z Flip4.

Či už sedí v električke a sklopí sa pri nej sedadlo, otvorí chladničku alebo cvičí jógu, po celý čas myslí na špeciálny patent spoločnosti Samsung, ktorý zabezpečuje funkčnosť skladacích zariadení. Popritom v pozadí počúvame frázy ako „Vždy som milovala svoj telefón“, alebo „Nikdy by som ho nevymenila„.

Na konci sa žena zobudí z nočnej mory a pokúsi svoj iPhone prehnúť, respektíve zlomiť. Keď sa jej to, ale nedarí, otvorí si internetovú stránku spoločnosti Samsung a objedná si zariadenie Galaxy Z Flip4.

Čo hovoríte na túto reklamu vy? Dajte nám vedieť do komentára.

Prečítajte si tiež  55" Smart TV Samsung so 4K kúpite v zľave za neodolateľnú cenu
Môže ťa zaujímať
- Reklama -