Spoločnosť Apple je svetoznáma predovšetkým kvôli svojim vynikajúcim produktom, avšak vyniká aj v oblasti reklamy, kde je absolútna špička. Aj Samsung má väčšinou populárne reklamy, ale v tom negatívnom slova zmysle. Vo svojich reklamách totiž takmer vždy zosmiešňuje spoločnosť Apple. Tentokrát sa smeje konkrétne z fotoaparátu na iPhone 6, ktorý nedokáže fotiť tak rýchlo ako Samsung Galaxy S6.

Reklama

Spoločnosť Samsung sa opäť raz rozhodola zosmiešniť Apple. Tentokrát si na mušku zobrala fotoaparát a jeho možnosť rýchleho fotenia, ktorú iPhone nemá.

Respektíve má ale nefunguje tak dobre ako na konkurenčnom zariadení. Kým pri iPhone musíš spustiť displej a potiahnuť lištu nahor (čo sa nie vždy podarí) pri konkurenčnom Samsungu stačí len stlačiť dva krát tlačidlo Home Button vďaka čomu je možné spustiť fotoaparát omnoho rýchlejšie.

V reklame sa to pokúša dávať patrične najavo avšak osobne si myslíme, že by stačilo urobiť danej funkcií kvalitnú samostatnú reklamu a nezosmiešňovať v nej zariadenia ako je napríklad iPhone.

Je to tak trochu trápne aj keď je pravda, že sa reklama rozoberá aj na iných ako Samsung weboch 🙂

Prečítajte si tiež  Samsungu sa nepáčil test ohybnosti, spravil svoj vlastný!
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.