Určite poznáte TechRax. Tento YouTuber sa vo svete preslávil predovšetkým tým, že zničil už niekoľko desiatok najnovších iPhonov, iPadov či ďalších zariadení, za ktorých cenu by ste si možno mohli kúpiť aj luxusnú jazdenú limuzínu. Nebojte sa však, na daných videách zarobil omnoho viac, ako stratil na zariadenia, ktoré v nich zničil, Pozrite sa, ako si z iPhonu a Samsungu uvaril delikátnu polievku!

Polievka z iPhonu 6 a Samsungu Galaxy S6

Pokiaľ ste správny gurmán a radi skúšate nové gastronomické pochúťky, tak by vám nemalo uniknúť ani toto video, v ktorom uvidíte, ako uvariť skvelú polievku zo Samsungu Galaxy S6 a iPhonu 6. Samozrejme ide len o vtip a v skutočnoti ide o pomerne nezmyselný test, ktorý však mnohým môže ukázať to, čo sa stane s ich iPhonom potom, ako im pri varení spadne do hrnca, ktorý je plný vriacej vody. O tom ako smartfóny skončili sa dozviete viac vo videu.

- Reklama -

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.