Žijeme vo veľmi zaujímavom svete, kde sa objavujú naozaj absurdné veci, z ktorých si môžeme robiť srandu. Problém je však v tom, že výrobcovia to vôbec nezvyknú brať ako srandu a myslia to úplne vážne. Dôkazom je aj Selfie Stick. Jeho normálna verzia pre iPhone 6 či iPhone 6 Plus je veľmi zaujímavá a povedzme si popravde aj pomerne využiteľná vec, čo však, keď nemáte iPhone ale len iPad? Žiaden problém!

Selfie Stick pre iPad

Tak sa nám postupom času stále viac zdá, že Selfie Stick celkom stráca svoju pointu. A akú on vlastne mal pointu? No, všetko to vzniklo vtedy, keď si na palicu zvykli adrenalínový športovci ale aj úplne bežní ľudia montovať držiak na akčnú kameru GoPro. Vzhľadom na fisheye objektív, ktorý kamera ponúka išlo o veľmi zaujímavú kombináciu a vznikali zaujímavé zábery. Vo svete však stále pribúdali tí, ktorí mali smartfón s kvalitným fotoaparátom, chceli svoje fotografie zvečniť podobným spôsobom ale kúpa GoPro bola príliš vysoká investícia. Objavil sa selfie stick, ktorý brali mnohí len ako recesiu no za tých pár rokov existencie si našiel aj veľa serióznych používateľov.

Nerozumieme však, ako si niekto môže kúpiť Selfie Stick na iPad. iPad je síce tablet určený na zábavu a koniec koncov má aj pomerne kvalitné fotoaparáty (na pomery ostatných tabletov možno aj najlepšie), no určite nie sú určené na to, aby ste ich využívali podobným spôsobom. Pokiaľ však zastávate opačný názor ako my a myslíte si, že Selfie Stick pre iPad má svoje reálne využite, v tom prípade vám môžme prezradiť, že na stránkach accessorygeeks.com sa dá zakúpiť približne za 20$. Okrem Selfie Sticku dostanete aj záruku, že sa vám časom posilní vaše zápästie!

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.