Okrem toho, že spoločnosť predstavila novú beta verziu iOS 9 a OS X El Capitan, dočkali sme sa aj o doplnenie sekcie “Shot on iPhone 6”, ktorú Apple updatuje naozaj často. Nové videá tu pribúdajú praktiky stále a dnes sme sa dočkali ďalších 5 záberov vyzdvihujúcich kvalitu optiky iPhonu 6, ktorá obsahuje 8mpx čip schopný natáčať FullHD video v mnohých režimoch.

Nové videá

Spoločnosť Apple pridala 5 nových záberov do svojej sekcie “Shot on iPhone 6”, o ktorú sa pravidelne stará a svojich potencionálnych používateľov sa snaží nabádať k tomu, aby si iPhone kúpili kvôli jednej z jeho hlavných predností – kvalitnej šošovke fotoaparátu. Práve tá totiž zabezpečuje natočenie mnohých kvalitných záberov vo FullHD ale aj v úplne iných režimoch ako je napríklad spomalenie v 240FPS či časozberné video, ktoré niekoľko hodín natáčania premení na 60 sekúnd. Pokiaľ si teda fanúšikom spoločnosti Apple a rád sleduješ kampaň “Shot on iPhone 6”, poprípade si chceš len pozrieť niekoľko nových záberov, určite ti odporúčame obetovať tu minútku času a videá si skutočne pozrieť!

- Reklama -

- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here