Spoločnosť Apple si veľmi dobre uvedomuje to, akú skutočnú hodnotu môžu mať fotografie alebo videá, zachytené na častokrát nedocenený fotoaparát iPhonu 6, ktorý fotí skvele, čo môžme potvrdiť z vlastnej skúsenosti. Práve preto sa rozhodla vytvoriť novú reklamnú kampaň, ktorá bude ukazovať všetko to, čo zvládneš za pomoci svojho iPhonu zachytiť. Názov celej kampane je “Shot on iPhone 6”.

“Shot on iPhone 6”

Spoločnosť Apple montuje do svojich iPhonov jedny z najlepších objektívov a šošoviek medzi mobilnými zariadeniami v súčasnosti. Práve preto by sa asi nemal nikto čudovať, keď sa ich snaží Apple spropagovať pomocou jednoduchých, no zato vydarených videí. Spoločnosť išla na to veľmi inteligentne a séria 7 záberov zobrazuje všetky prednosti kamery v iPhone 6.

- Reklama -

Nájdeme tu preto časozberné videá, spomalené zábery, zábery na detaily, či natáčanie v zhoršených svetelných podmienkach. Je tu jednoducho všetko, na čo si len spomenieš a čo preverí fotoaparát alebo v tomto prípade skôr videokameru fotoaparátu. Vo videách taktiež hrá veľmi náladová a pohodová hudba, ktorá im dodáva ten správny šmrnc. Natáčaš občas na svoj iPhone videá aj ty?Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.