Ak si chcete kúpiť ten najlepší iPhone súčasnosti, teraz ho môžete získať za dobrú cenu. Vynikajúci iPhone 15 Pro si totiž dokážete zaobstarať za extrémne výhodné peniaze a na jeho nákupe slušne ušetríte. Hoci je v predaji len relatívne krátko, pomaly ale sa dá získať vo výhodných zľavách, za ktoré sa jednoznačne oplatí.

iPhone 15 Pro má v prvom rade moderný a veľmi odolný dizajn, pozostávajúci z titánového rámu, ktorý je extrémne pevný a zároveň ľahký. Takisto tu je aj technológia Ceramic Shield, ktorá chráni 6,1″ OLED displej s funkciou Always-on a 120 Hz obnovovacou frekvneciou pred rozbitím. Zariadenie odolá navyše aj vode v rámci normy IP68 a v jeho útrobách sa skrývajú samé moderné technológie. Spomeňme Dynamic Siland, Face ID či revolučný 3 nm procesor A17 Pro. Ten dostal šesťjadrové CPU aj GPU a 8 GB RAM. Spolu s hardvérovým Ray Tracingom dokáže rozbehať náročné aplikácie, ale aj konzolové hry. A nebojte sa, za žiadnych okolností sa neprehrieva. Máme osobnú skúsenosť.

Koľko ale iPhone 15 Pro stojí? Budete príjemne prekvapení. Zatiaľ čo predchodca sa predával v čase uvedenia na trh za 1 299 €, novinka je o čosi dostupnejšia a ponúka sa od 1 199 €. Navyše po kliknutí na tento odkaz ju získate len za 978 €, vďaka čomu ušetríte ešte výraznejšie. Za takéto peniaze sa len pre doplnenie predával v čase uvedenia na trh obyčajný iPhone 15. Je to preto ponuka, ktorá sa za verziu s označením „Pro“ neodmieta.

iPhone 15 Pro je plný moderných funkcií a má špičkový fotoaparát 

iPhone 15 Pro Max
Zdroj: YouTube / The Tech Chap (snímka obrazovky)

To čo na iPhone 15 Pro oceníte je prítomnosť USB-C konektora s vysokými prenosovými rýchlosťami. V zariadení sa tiež nachádza veľký akumulátor, ktorý vám bez akýchkoľvek problémov vydrží aj dva dni na jedno nabitie. To potom môže prebiehať cez kábel, bezdrôtovo alebo v rámci štandardu MagSafe. A sklamaní nebudú ani fanúšikovia fotografie.

Hlavný snímač má rozlíšenie 48 Mpx a dopĺňa ho 12 Mpx ultra-širokouhlý objektív spolu s 12 Mpx teleobjektívom. V zadnej časti nechýba dokonca ani LiDAR skener na 3D snímanie okolia či špičková stabilizácia snímačov Sensor-Shift 2, na ktorú sa nachýtá žiaden konkurent. Vaše 4K video pri 60 FPS, alebo spomalené 1080p video pri 240 FPS nebude vďaka tomu ani trochu roztasené.

Náročnejších spotrebiteľov tiež zaujmú režimy, ako ten nočný, filmový, portrétny alebo akčný či fotografické štýly. V neposlednom rade nemôžeme zabudnúť na podporu profesionálnych formátov, ako sú ProRes, ProRAW či LOG. Ak sa vám teda iPhone 15 Pro páči, po kliknutí na tento odkaz ho kúpite len za 978 €. Verte nám, tento telefón si jednoznačne zamilujete.

Prečítajte si tiež  Toto je iPhone 15 Pro / 15 Pro Max oficiálne: Postavilo Apple najlepší smartfón na svete?

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -