Spigen ukázal iPhone 6S Rose Gold ešte dávnejšie a celému svetu tak nejak svitla nádej, že by skutočne v spoločnosti mohli predstaviť práve takúto farbu zariadenia. Bola by jednoducho ideálna pre ženy a otvorili by sa tým dvere aj pre výrobcov príslušenstva, ktorý by mohli predávať svoje kryty v iných farbách. Medzi nich jednoznačne patrí aj Spigen, ktorý predbieha udalosti a už dnes predáva príslušenstvo pre ružový iPhone, ktorého predstavenie nie je isté. Pozri sa na ne spolu s nami!

iPhone 6S Rose Gold

Spigen je svetoznámy výrobca krytov a aj keď niektoré po dvoch mesiacoch začnú nechutne žltnúť, či dokonca zčernejú väčšina je naozaj kvalitných a poväčšine dokonca aj pekných či v prvom rade účinných proti pádu zariadenia na zem. Na Spigen je vynikajúce to, že nám už niekoľko krát ukázal nové zariadenia ešte pred predstavením a nešlo len o iPhone 6 či 5S ale aj napríklad Samsung Galaxy Note 3.  Skoro vždy sa celkom presne trafili.

Posledné fotky ukazujú iPhone 6S, ktorý by mohol byť dostupný vo farbe Rose Gold. Táto farba však nie je oficiálne potvrdená. Je samozrejme jasné, že ide len o rendery tohto zariadenia, pretože by Apple určite nedalo iPhone 6S na fotenie výrobcovi krytov. Na druhú stranu však ide o výrobcu, ktorý má určite nejeden spoľahlivý kontakt v Apple a mohol by dopredu vedieť, či spoločnosť takéto zariadenie predstaví alebo nie. Nechajme sa prekvapiť, teraz si však môžeme pozrieť sériu exkluzívneho príslušenstva od spoločnosti Spigen, ktoré je pripravené pre zariadenie, ktoré vlastne ešte ani nevyšlo!

 

Prečítajte si tiež  Apple vydalo tretiu betu iOS 9.3.3, aká bude finálna verzia?
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here