Po tom, čo minulý mesiac predstavil svoj program iPhone for life, v rámci ktorého si môžete prenajať svoj iPhone aj so službami za 70§/mes. na dva roky, prichádza americký operátor Sprint s novým programom.

iPhone for life – program amerického operátora Sprint

Od 14.11. sa fanúšikovia firmy Apple môžu tešiť na nový balíček, ktorý si pre nich pripravil operátor Sprint. Balíček sa principiálne veľmi podobá tomu starému, no tentokrát sa doba „lízingu“ iPhonu skracuje na 12 mesiacov, čo znamená, že si môžete iPhone každý rok vymeniť! V rámci balíčku si môžete prenajať iPhone 6 a 6 plus, starý 24 mesačný balíček sa bude vzťahovať na iPhony 5S.

Sprint ponúka iPhone veľmi výhodne
Sprint ponúka iPhone veľmi výhodne aj v porovnaní s konkurenciou
Ceny jednotlivých verzií sa pohybujú medzi 30-45§
Ceny jednotlivých verzií sa pohybujú medzi 30-45§

Starý balíček stál 70§/mes. a obsahoval neobmedzené dáta, volania a najmä prenájom iPhonu za 20§. Po novom to bude 30, 35 a 45§ v závislosti na verzií, plus samozrejme poplatok za služby operátora 50§. To znamená, že v konečnom dôsledku zákazník za rok zaplatí 960§ za iPhone aj s neobmedzenými balíčkami volaní, sms a dát! Výhodné nie?

Na konci obdobia prenájmu si môžu zákazníci vybrať nový model za 0§, zakúpiť (doplatiť) aktuálne zariadenie, pokračovať v platení prenájmu či ho vrátiť ku koncu služby.

Musíme skonštatovať, že takéto podmienky by sa nám páčili aj tu na Slovensku…

Zdroj: 9to5mac.com

Prečítajte si tiež  Video funkčného iPhonu 6!
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Juraj Hallon
Ahoj, som Juraj, spolumajiteľ svetapple.sk. Pohybujem sa vo svete internetového biznisu už takmer 10 rokov. Venujem sa hlavne biznisovému rozvoju nášho firemného portfólia, spravujem ho technicky a tiež som sporadickým autorom niektorých článkov.