Mobilné aplikácie

K športovému stávkovaniu sa prostredníctvom vášho smartfónu dostanete hneď dvoma spôsobmi. Tým univerzálnejším je voľba mobilného prehliadača, ktorý v podstate funguje rovnako ako verzia internetovej stránky pre stolové počítače. No na druhej strane, celý web sa v takom prípade prispôsobuje možnostiam a zobrazeniu vášho smartfónu. Môže sa tak stať, že pri využívaní tejto varianty neuvidíte všetko tak, ako keby ste si web prezerali na počítači alebo notebooku.

Je to však jednoduchšia cesta, pri ktorej si nemusíte nič do vášho telefónu inštalovať. Stačí len vyhľadať internetovú stránku vami vybranej stávkovej spoločnosti, prihlásiť sa do herného účtu a uzavrieť stávky.

Druhý, no o niečo efektívnejší spôsob predstavujú mobilné aplikácie. Tie takmer všetky služby stávkových kancelárií dostanú do vášho smartfónu. Aplikácie tiež poskytujú užívateľom príjemnejšie prostredie. Pri ich správnom fungovaní nenastáva najmä problém so zobrazením niektorých veci, čím sa orientácia a práca s nimi hodnotí ako oveľa jednoduchšia a lepšia. No a pre najlepšie stávkové kancelárie sú úplná samozrejmosť.

Mať iOS je výhoda

iPhone SE a iPhone 11 na jednej fotke
Zdroj: Unsplash / Shiwa ID / Mikhail Tyrsyna (úprava redakcie)

Nie je však aplikácia ako aplikácia. Tak, ako je viacero druhov smartfónov, je aj viacero druhov operačných systémov. K dvom najrozšírenejším patrí Android a iOS. A práve majitelia toho druhého softvéru majú menšiu výhodu. Aplikácie slovenských stávkových kancelárií totiž nájdu priamo v oficiálnom obchode App Store.

Celý proces implementácie tipovacej aplikácie je tak jednoduchší, ako v prípade konkurenčného operačného systému. Ten totiž podlieha zásadám spoločnosti Google, ktorá aplikácie stávkových spoločností kvôli tomu, že sprostredkovávajú hazardné hranie, nedovoľuje umiestňovať na svojej platforme – Obchod Play.

Ktoré stávkové spoločnosti majú appku pre zariadenia s iOS?

iPhone XR v oranžovej (korálovej) farbe položený na krabičke
Zdroj: Unsplash / Anh Nhat

Síce hovoríme, že tipovacie aplikácie patria už k samozrejmej ponuke služieb slovenských stávkových kancelárií, no nie každá spoločnosť má v súčasnosti vyvinutú takúto platformu pre svojich klientov. Môžete sa však spoľahnúť, že aplikáciu v App Store nájdete v tom prípade, pokiaľ ste členom komunity Fortuny, Tipsportu alebo DOXXbetu.

Poprední hráči slovenského trhu, ktorí sa výrazne angažujú aj v oblasti podpory slovenských zväzov a klubov, ponúkajú tipovanie cez príjemnejšie rozhranie vášho smartfónu. A čo si budeme klamať, v súčasnej rýchlej dobe je to príjemný benefit. Pružnejšie zareagujete pri LIVE tipovaní, prípadne sa nemusí stať, že by vám niečo dôležité uniklo. A pozitívnym bonusom sú aj notifikácie, ktoré vám pomôžu udržať si prehľad o vašich aktivitách či aktívnych tiketoch.

18+ Hazardné hry predstavujú riziko vysokých finančných strát a ich nadmerné hranie spôsobuje riziko vzniku závislosti.

Prečítajte si tiež  Prvé drop-testy nových iPhonov! Ako dopadli?
Môže ťa zaujímať
- Reklama -